WSK 125 M06 64 1966r Rafał

Odpowiedz
malkohlm
Posty: 10
Rejestracja: 2015-06-04, 08:00
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 m06 64 1966r.
Lokalizacja: Harasiuki
Kontaktowanie:

WSK 125 M06 64 1966r Rafał

Post autor: malkohlm » 2015-07-19, 18:50

Cześć,
odrestaurowuje wske 125 M06 64 z 1966r. Około 12 lat temu przywiozłem ją od dziadka z szopy. Jako młody łepek nie myślałem żeby zachować ją w oryginale, tylko aby paliwo było i pi*zda w pole :D Niestety była wyrejestrowana w latach 90-tych. Ale na szczęscie posiadam paragony kupna ze sklepu z 1969r. oraz całą oryginalną dokumentację z wydziału komunikacji z tamtych czasów. Pytałem w wydziale i nie ma problemu z zarejestrowaniem. Dzięki tym dokumentom. Licznik działał do końca. Ma nakręcone troszke ponad 13tys. kilometrów.. Około 10lat temu brat cioteczny po pijaku oczywiście młody pojechał przez las (3km) do dziadka i niestety trafił w przydrożną sosnę.. Zdjeć całej wski przed kraksą leśną nie mam, ale wiem że rozwalił zbiornik aż dziura sie zrobiła, uszkodził osłone lagi, zbił klosz i pokrzywił lampe..

W tym roku jak się znalazły dokumenty (w czerwcu) zaczałem ją odrestaurowywać... Mam 20lat znam się na mechanice, lakiernictwie, skończyłem technikum informatyczne.. Wszystko staram się robić sam, oczywiście tato sponsoruje (więc robimy we dwóch :D).

Robię kosztorys remontu.. jestem bliżej niż dalej.. Dużo dokumentowałem zdjeciami itp... więc w chwilach wolnych będę wrzucał i opisywał problemy, doświadecznia i inne zagadnienia..

Może wrzucę na początek dwa zdjecia, jak wyglądała na początku (po kraksie - i lekkiem naładowaniu) i na obecnym etapie. Dużo dużo pracy zrobione, szedłem jak najniższymi kosztami, ale nie fuszerką!!!!! Kosztowna to zabawa ale jakie zainteresowanie wśród mieszkańców okolicy. :D Jadę za granice lada dzień wiec byc moze odezwe sie w październiku. Dodam kilka zdjeć na wolnym czasie.. Pozdrawiam!

Obrazek
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości