moja WSK 125 MO6B3 1978

Mateusz-WSK1978
Posty: 22
Rejestracja: 2007-10-30, 20:02
GG: 0
Lokalizacja: Wiązownica
Kontaktowanie:

Post autor: Mateusz-WSK1978 » 2007-11-19, 22:51

no wypadł był owocny :)
z licznikiem to taka sprawa, że gdy nie mogę czegoś zrobic to mnie zaraz nerwy roznoszą i musze coś zepsuć/rozwalić.i tak było z licznikiem, trzymałem na ręce i opuszczałem na beton, za 3-cim razem z licznika odłamał sie jakby jakiś bolec i wyleciał.rozkręciłem go w mak i schowałem do pudełka.kolega ma mi załatwić jakis wraz z lampą całą przednią, bo potrzebny mi to lustro.aha, tak sobie dodam, w małym remoncie który przeprowadziłem ostatnio, wymieniłem lub kupiłem m.in. wszystkie żarówki, stacyjke,klosz do tylnej lampy,załatwiłem napis 125,raczki od sprzęgła i hamulca przedniego ( i tu mam prośbe, proszę o jakieś foto jak ma być złożony bo coś mi nie działa, gdy go tak ustawie że aż ciężko naciskać to i tak wogóle nie hamuje :-/ ), śrube dolną tą z siateczką w gaźniku)nie mam od obrotów śrubki :( ).w planach mam jeszcze zamontowanie kompletne świateł, zrobić kopnik bo lata na boki,właśnie ten hamulec,kupić emblemaciki na bak( jeżeli ktos potrzebuje przykręcane to tu są :) http://allegro.pl/item270656185_emblema ... lecam.html ).jest problem, ponieważ nie świeci mi tylna lampa, żarówka nowa, sprawna, kable podłączone według schematu,z przodu świeci (krótkie,długie) więc w czym problem ? aha, jaka ma być żarówka, taka większa czy mniejsza, mam obydwie, gdy ją wzięłem to była zamontowana mniejsza, ale moze akurat ma być większa :P.no i jeszcze światło STOP i klakson, wtedy będzie luksus :-D 8-) .w klaksonie jest problem ponieważ nie mam śruby od regulacji, czy może być to zwykła śruba ?
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-11-21, 09:49 ]
fotki z wczoraj :P
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-21, 09:55 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-21, 09:58 ]
tak se napisze :P, mam również do niej chlapacze na przedni i tylni błotnik, ale bardziej podoba mi się bez nich :P.była też również taka guma na środek baku, i narysowane na niej jakis zamek czy co to jest :P. tego też nie zakładałem :P.
aha, obczaiłem już emblematy te czarne na bak, tylko będzie trzeba je podmalować ponieważ czarna farba z nich z chodzi, musze je mieć :-D

[ Dodano: 2007-11-23, 21:29 ]
EDIT :
dziś kupiłem te emblematy http://allegro.pl/item270653887_emblema ... lecam.html

no i chciałbym zapytać, czym je najlepiej przykleić na bak ? proszę o jakąś odpowiedź :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
WSK 125 M06B3 1978r.

GG:514342

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości