Prawdziwa "WUECHA"

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Prawdziwa "WUECHA"

Post autor: Savier » 2017-02-13, 19:21

Napiszcie w odpowiednim temacie o opiniach, żeby ewentualni chętni mieli świadomość całej sytuacji. :)

Awatar użytkownika
irena41
Posty: 290
Rejestracja: 2015-01-02, 21:41
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Dudek, Bąk, pare innych, Junak M10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Prawdziwa "WUECHA"

Post autor: irena41 » 2017-02-14, 22:35

Kolego już kojarzę temat. Dokopałem się dopiero teraz na ten wątek. Zakup u mnie zrobiłeś w kwietniu roku ubiegłego. Poza tym musiałeś coś z nimi zrobić bo takiego szajsu bym na bank nie wstawiał tym bardziej koledze z forum. Takie tulejki u mnie się nie zdarzają i nie pozwoliłbym sobie na antyreklamę. No i niestety nie dzwoniłeś, że coś nie gra tym bardziej, że niby uszkodziłem lagi bo takiej możliwości nie było. Lagi takie jakie otrzymałem takie odesłałem. Masz różne średnice. Złap wymiar od góry, w środku i z dołu lagi, dlatego jak dobierzesz idealną średnicę ???Jeżeli masz życzenie to daj namiary to zwrócę Ci kasę za towar i twoją wysyłkę (na pewno takiego nie wysłałem). Apropos kolegi Jaworskyy jego lagi jadą do mnie teraz na dorobienie tulejek (kasa również dawno zwrócona za przesyłkę proponuję sprawdzić konto) gdyż są niestandardowe. Sam mam swoje wski i wiem, że każda jest inna, jedna bardziej lub mniej sfatygowana. Na jednej ladze fi na dole ma 29,6 mm na innej fi 30,3 mm. Nie miałem reklamacji ale jeżeli czujesz się pokrzywdzony to skontaktuj się ze mną i dojdziemy do porozumienia.

Awatar użytkownika
Szymku
Posty: 135
Rejestracja: 2015-08-10, 19:19
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125 ,komar
Lokalizacja: B-tów
Kontaktowanie:

Re: Prawdziwa "WUECHA"

Post autor: Szymku » 2017-02-16, 10:09

Ja rozumiem ,że ciężko przyznać się do błędu no,ale tak to już jest:)
Nie będę komentował twojego wpisu kolejny raz ,bo to co miałem do powiedzenia zostało umieszczone w odpowiednim miejscu.Przelew dotarł.
Szkoda tylko ,że tak wyszło.

Galwan-tech
Posty: 36
Rejestracja: 2016-08-17, 15:08
GG: 0
Moje maszyny: Wsk M06 B3, Wsk M06 B3 lelek, motorynka m1/2, Wsk M21W2 S2
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: Prawdziwa "WUECHA"

Post autor: Galwan-tech » 2017-05-21, 21:27

Witaj Szymek. Gadalismy u mnie w domu na temat lag moze tak byc jak mowi irena ze masz rozne wymiary na goleniu lecz tez powinien ci powiedzieć co i jak a nie zrobic gówno zeby tylko zarobić. Teraz dla perfekcji przetoczyl bym delikatnie golen aby go rzekomo wyrownac położył chrom techniczny i dopiero zrobil tuleje musi byc perfekcyjnie. A dziękuję za wpis o moim chromie. Pozdrawiam
NIE MOŻLIWE NA DZIS , CUDA NA JUTRO

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości