Moja 125 B3 z 1975

Odpowiedz
czeci
Posty: 10
Rejestracja: 2019-03-31, 19:38
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125, Honda monkey 125
Lokalizacja: Stavanger
Kontaktowanie:

Moja 125 B3 z 1975

Post autor: czeci » 2019-05-12, 09:20

Witam,
Chciałem pokazać Wam mój ostatnio nabyty sprzęt. Decyzję o zakupie podjąłem dosyć impulsywnie, oglądając z nudów ogłoszenia - chociaż od czasu to czasu pojawiała się w mojej głowię WSK, kiedy tylko czułem aromat z przejeżdżającego w pobliżu 2-suwa.. :roll:
Jak byłem nastolatkiem, to jeżdżąc na wakacje na wieś, miałem przyjemność przemieszczać się między wioskami właśnie piękną B1.
Z racji tego że nie mieszkam w Polsce, a brakuje mi trochę cierpliwości i nie chciałem czekać do wakacji, postanowiłem zlecić zakup ojcu. Właściwie to upatrzyłem jedno ogłoszenie i zleciłem ojcu wycieczkę w celu oględzin i zakupów słowami: "jak będzie w miarę dobrze, to bierz.." czywiście wchodziła tylko opcja zarejestrowanej na "białe" tablice.
Po zarejestrowaniu się na tym forum, i przeczytaniu setek postów, zaczynam sądzić że to jest trochę ulepiona i dodatkowo znajduję naprawy na patentach - takie jak na przykład napawany rozpierak szczęk hamulcowych :D ..po wymianie okładzin miałem zagadkę, czemu nie mogę złożyć tego z piastą. W tylnym znalazłem jeszcze inny patent, bo ktoś nawinął na rozpierak blaszkę około 1,5mm ;-)
Porobiłem takie podstawowe rzeczy jak hamulce, światła, zamontowałem CDI na szybko, ale docelowo większość elektryki trafi pod osłonę silnika. Mam nadzieję że przejdzie homologację i będę mógł zabrać się za solidniejszy remont.

Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
CZESIO1958
Posty: 229
Rejestracja: 2011-10-02, 12:51
GG: 0
Moje maszyny: Junak (w trakcie)
MBK Evolis 80
Lokalizacja: Mysłowice
Kontaktowanie:

Re: Moja 125 B3 z 1975

Post autor: CZESIO1958 » 2019-05-12, 11:49

Powodzenia 😈
Pozdrawiam Czesław

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości