Ja i maja WuEsKa

Awatar użytkownika
mietek009
Posty: 532
Rejestracja: 2015-08-23, 15:56
GG: 0
Moje maszyny: 125,175 i takie tam
Kontaktowanie:

Re: Ja i maja WuEsKa

Post autor: mietek009 » 2016-11-01, 09:13

Tak jest na łożysko idzie bezpośrednio ta podkładka a później tulejka.

atom1
Posty: 32
Rejestracja: 2008-05-28, 23:14
GG: 0
Lokalizacja: Podlasie
Kontaktowanie:

Re: Ja i maja WuEsKa

Post autor: atom1 » 2016-11-01, 09:35

szybkosc jest blyskawiczna, szkoda ze dzis nie dokoncze dziela bo w podziekowaniu dalbym filmik z odpalania ;p

Obrazek
kupilem nowe to kolo zebate ORI, i nie chcialo mi wejsc w obudowe tego lozyska igielkowego, stare wchodzi luzno i sie obraca to nie chcialo i odpuscilem... zalozylem stare choc ma cwiartke jednego zabka uszczerbione :(, patrzylem po zdjeciach wszystkich silnikow internetowych to wyglada ze powinno wejsc gladko ;p ale teraz juz nie wiem, w ogole to jest jakas ksiazka typu "sam naprawiam wsk 175" ? (teraz juz wiem ze jak trzeba sie za cos zabrac to trzeba to zrobic szybko a nie po 2 latach, najgorzej ze podobnie rozebralem tarpana i stoi juz rok do lakieru ;/ )

http://allegro.pl/motocykle-wsk-125-175 ... 31301.html ma ktos, cos warte?

Awatar użytkownika
zmyngut
Posty: 686
Rejestracja: 2011-07-01, 10:20
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Poniatowa
Kontaktowanie:

Re: Ja i maja WuEsKa

Post autor: zmyngut » 2016-11-01, 15:58


atom1
Posty: 32
Rejestracja: 2008-05-28, 23:14
GG: 0
Lokalizacja: Podlasie
Kontaktowanie:

Re: Ja i maja WuEsKa

Post autor: atom1 » 2017-01-02, 23:14

witam w nowym roku, po pewnie poltorarocznym postoju wsk znow zyje, zawzialem sie ze w tym roku ja skoncze no i 31 zrobilem sobie wolne i w koncu poskladalem silnik, wlozylem, odszczurzyłem motór i nawet kawałek się przejechałem :-)

wyszedl kompleksowy remont silnika ze szlifami i remontem wału oraz kilka dodatkow ktorych mi brakowało, zamek blokady kierownicy, jedna klamke mialem połamaną (w sumie kupilem dwie ale zostawilem jedna na zapas;p), regeneracja siedzenia, naklejki na bak, nowe chinskie opony z detkami (stare mialy wybulenia i slabo sie na nich ganiało, ale detki trzymały powietrze przez cały rok albo i dłużej.. te byly już flaki)

zostało mi skombinowac osłone po stronie kranika plastikową bo ciagle mam metalową dorabianą ktos cos?

..no i kopniak, bo sama gumka nie pasuje - ale i on sam jakis dziwny jest, moze tez bym nabył prawidłowy

niestety po ogledzinach wyszlo ze naped mam padake, łańcuch i tylną zębatke- ale to juz zostawiam na sezon mam nadzieje, musze tylko kupic towar- ktos poleci łancuch?

kilka fot na oslode bo stare wyglasly ;(
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Suspect
Posty: 221
Rejestracja: 2016-07-28, 12:30
GG: 0
Moje maszyny: Wsk1973 garbuska
Lokalizacja: Malbork
Kontaktowanie:

Re: Ja i maja WuEsKa

Post autor: Suspect » 2017-01-03, 01:26

te naklejki to ja bym wywalil,a oslony sa na olx :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości