WSK obuz , Dudek i Sport 2 grzecha

Odpowiedz
Awatar użytkownika
grzech7
Posty: 54
Rejestracja: 2007-01-02, 23:30
GG: 6059013
Lokalizacja: Chludowo
Kontaktowanie:

WSK obuz , Dudek i Sport 2 grzecha

Post autor: grzech7 » 2007-01-05, 20:59

Witam wszystkich :!: :!: coniektórzy już mnie znają ze starego forum ale cotam i tak sie przedstawie :mrgreen: Nazywan się Grzegorz Wroński i mieszkam 20 km na północ od Poznania . WSK-ani interesuje sie od około pułtora roku kiedy to zakupiłem swoją pierwszą niestety WT no ale cotam przynajmniej jest co wspominać . Aktualnie jestem w fazie restauracji dudka po czym zamieżam go zarejestrować na zabytek 8-)

A więc stoi tu orginalny w 99% (linki olej i te sprawy) wsk M21W2 Kobuz z wyglądu cud malina gożej z silnikiem poprostu niemoge sobie dać rady z pegazem (ale to inna para kaloszy) nawet lakier (choc gdzie nie gdzie wymagał by już ingerencji) jest orginalny poprostu wsiadać i jechać ( choć tylko polnymi drogami bo papierków brak) a kupiłem go za dwiesta zł od kumpla który dostał go po dziadku

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


A teraz moja druga maszyna mianowicie WSK M21W2S2 . jest to unikat w skali światowej choc nie całkiem orginalny i kompletny jednakże tez na chodzie wymarany kiedyś na allegro za dość znaczna forse jadnakże uważam że zakupiony motor jest wart swojej ceny. Silnik przeszedł niedawno remont kapitalny wymienione wszystkie łożyska zimeringi uszczelki wał po regeneracji jak i cylinger tak że teraz jeszcze instalacje do dokończenia i w teren......

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz to co lubie najbardziej czyki zdjecia grupowe........... 8) 8) 8)

Obrazek
Obrazek

No i jeszcze wsk dudek świeżo po zakupie . Widać tu pare niedociągnięć i in dłużej sie na ten motocykl patrzy tym więcej nieorginalnych części widać ale cotam powolutku pomalutku dojdziemy do celu :!:

Obrazek


Obrazek



obejżyjcie sobie te wszystkie zdjecia jeszcze raz i pomyślcie czyż wsk nie są piękne..........

Sławek

Post autor: Sławek » 2007-01-05, 21:09

Piękne maszyny zwłaszcza sport.

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 422
Rejestracja: 2007-01-02, 22:05
GG: 0
Moje maszyny: WSK M21W2S1
BARRON 125
WFM M06
M-72
Lokalizacja: Adelnau
Kontaktowanie:

Post autor: Marcin » 2007-01-05, 21:35

no WSK-i świetne w szczególności jak dla mnie to DUDEK i S2 są super
i jak tam golenie do S2-ujki ??

Awatar użytkownika
Berek
Posty: 140
Rejestracja: 2007-01-03, 00:49
GG: 0
Lokalizacja: Łódź/Letterkenny
Kontaktowanie:

Post autor: Berek » 2007-01-20, 04:11

Cóż od siebie mogę dodac tylko to że Ci bardzo zazdroszczę:)świetna kolekcja.A co do pytania czyż Wieśki nie są piękne....to chyba oczywiste.Nie było by Nas tutaj gdyby tak nie było.

Awatar użytkownika
marekproca
Posty: 88
Rejestracja: 2007-01-02, 20:58
GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: marekproca » 2007-01-20, 11:18

Ładna i poszukiwana ta twoja kolekcja, zwłaszcza Dudek mi się podoba
Gratuluje kolekcji...
:-)
marekproca

motórek
Posty: 8
Rejestracja: 2007-03-19, 15:39
GG: 0
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie
Kontaktowanie:

Post autor: motórek » 2007-03-27, 07:42

super sprzęty ;-)
gratuluje :zdrowko:

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości