Witam wszystkich! WSK 1978r

Awatar użytkownika
HUBERT1978rr
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-21, 11:01
GG: 5142028
Moje maszyny: WSK Kobuz?? 1978r
Lokalizacja: Nasielsk
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich! WSK 1978r

Post autor: HUBERT1978rr » 2010-09-28, 08:18

Dzięki Panowie za miłe słowa :) To fakt trochę się napracowałem :)
Co do listewki z siedzenia, szparunków z oznaczeniem i metalowych boczków to są w planach. Na ten licznik z czarną tubą - to tez fakt, muszę ją wyjąć i obsadzić bez. Mam tez oryginalne gumy na zbirornik ale musze je doczyścić, sa zachlapane niebieską farbą i mają dużo butaprenu do zdarcia.
Co do koloru - taki mi się podoba. Sam szanuję u ludzi indywidualne podejście. Poza tym nie miało to zbytnio sensu ponieważ mimo faktu że jest to Kobuz, nie pasuje tu zbyt wiele kobuzowych elementów (zawieszenie, lampa - w 78r były plastikowe i taką tez mam zdemontowaną). Boczki i bak mimo wielu opini ludzi znających temat kobuzów - są oryginalne i tyle. Zdzierałem farbę z boczków, przed piaskowaniem zdzierałem równiez farbę z baku - był oryginalny pomarańcz, oznaczenie kobuz równeiż orygilanle więc nikt mi nie wmówi że sa to elementy niepochodzące z tego modelu i już :)
Z tego tez powodu zdecydowałem się na kolor, który w/g mnie tu pasuje. Zresztą, jak kupię metalowe boczki, bak łezkę - w garażu mam 200ml pomarańczowego lakieru. Będzie więc drugi komplet. Dzięki temu będę się mógł poczuć jakbym miał dwa motocykle a nie jeden :) Bo zmiana tych elementów to 10 min pracy.

ps. wczoraj przyprowadziłem ETZ 250 89r elektronik. Zarejestrowana i kompletna za .... uf.... 200zł. :)
Może dziś wieczorem wrzucę zdjęcia. Do zrobienia kosmetyka - nieoryginalny kolor - też NIEBIESKI jak poprzedni kolor mojej wiesi - fatum jakieś czy co? A pod nim piękny czerwono - pomarańczowy. Do tego dostawłem tylni wachacz pojedyńcze siedzenie przerobione z 2 osobnowego i oryginalną nowiutką oponę STOMIL wskową. 18cali x3.00 - cycki ma jak pamela - ani razu nie zakładana i nie używana -- nie tak jak Pamela..... :)DO SPRZEDANIA - podpowiedzcie ile jest warta. Nie jest sprachciała, guma w miarę miękka. A może ktoś jest zainteresowany? :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
HUBERT1978rr
Posty: 44
Rejestracja: 2010-07-21, 11:01
GG: 5142028
Moje maszyny: WSK Kobuz?? 1978r
Lokalizacja: Nasielsk
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich! WSK 1978r

Post autor: HUBERT1978rr » 2010-09-29, 10:20

Nie zrobiłem jeszcze tych zdjęć etz-ki ale wczoraj pogodziłem się z kobuzem.

Sam nie mogłem w to uwierzyć.

1. miałem zbyt dużo oleju w benzynie
2.zajeździłem tym 2 świece.
3. Po włożeniu nowej świecy i dolaniu paliwa maszyna odpaliła od kopa. Pracuje równo i miło dla ucha. Nie było jednak pogody do sprawdzenia jak się będzie tym razem sprawować, ale skoro po pierwszej próbie po remoncie było super, na starej siejącej świecy i zbyt dużej ilości mixolu w paliwie to ... już nie mogę się doczekać jak przestanie padać :)

W weekend było ładnie więc zafundowałem sobie małą przejażdzkę. Foty komórką ale nie jest źle.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości