Tańczący z Mz'ami - Jannex wita!!

Odpowiedz
jannex
Posty: 665
Rejestracja: 2008-09-28, 10:33
GG: 0
Kontaktowanie:

Tańczący z Mz'ami - Jannex wita!!

Post autor: jannex » 2008-09-28, 10:53

Witam szanownych kolegów forumowiczów.
Od 10 lat interesuję się motocyklami. Moją pierwszą maszyną była rodzinna Wsk M06-L z 1961. To na niej stawiałem pierwsze kroki, nawijałem pierwsze kilometry zarażając się stopniowo wirusem zwanym potocznie motocyklizm. Przez lata przewinęło mi się przez ręce kilka maszyn jej pochodnych jak Wsk M06-B1 i Shl M11. W wieku 22 lat stałem się szczęśliwym posiadaczem motocykla Mz Ts 250/1 i poczciwa Wiesia poszła w kąt. Przez 2 lata pieczołowicie ja odbudowałem i zarejestrowałem oraz zrobiłem prawo jazdy.
Tereska jest fajna, można bez obaw wyjechać nią nawet na dłuższe trasy bez obaw o awarię, ma przyzwoite spalanie i całkiem niezłe przyspieszenie. Jeżdżąc nią po zlotach stwierdziłem jednak, że nie budzi ona takiego zainteresowania o jakim myślałem.
Mały przełom nastąpił na zlocie weteranów w Turawie 28 czerwca tego roku. Przeglądając maszyny dojrzałem prześliczną, bordową Wfm M06. Zauroczony przypomniałem sobie, że całkiem niezasłużenie marnuje się u mnie podobna tylko Wsk. Po rozmowie z właścicielem postanowiłem sobie, że moja będzie równie śliczna jak jego.
Aktualnie załatwiłem sprawę spadkową po dziadku i moto ma wszelkie papiery do rejestracji oraz rozmontowałem ją w drobny mak.
Liczę na pomoc przy odbudowie i doborze części zamiennych oraz na piwo przy okazji jakiegoś spotkania.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
bing17
Posty: 362
Rejestracja: 2007-02-16, 21:59
Moje maszyny: FSO 125p, CZ 516, Junak M10, Romet KadetM780,110
Lokalizacja: Łódź-Ruda.
Kontaktowanie:

Re: Tańczący z Mz'ami - Jannex wita!!

Post autor: bing17 » 2008-09-28, 12:25

Powitać. Pokaż zdjęcia swoich maszyn.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości