Wsk Kobuz

StalSoviecka
Posty: 55
Rejestracja: 2015-01-21, 16:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOS
WSK GIL
SIMSON S51
MZ 251
MW-750
YAMAHA XTZ 750 ST
Lokalizacja: Rymanów
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: StalSoviecka » 2016-11-25, 22:35

Co do usunięcia aukcji moim zdaniem grzeg30 nie miał nic z tym wspólnego. Śmiem tak twierdzić bo ten lelek:
https://www.olx.pl/oferta/wsk-lelek-CID ... 48eb1da0c3
też był wystawiony na licytację i aukcja została usunięta tak samo.

picek
Posty: 749
Rejestracja: 2008-07-13, 13:46
GG: 0
Moje maszyny: WSK, itp.
Lokalizacja: Zwoleń-Mazowieckie
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: picek » 2016-11-25, 22:52

oj jak nerwowo-
to tak napiszę odnośnie powyższych postów
ktoś stwierdził że tych kobuzów zostało tyle co S2 - to ja wymienię moje wszystkie kobuzy z tego wydania niewyremontowane na S2 do remontu. Kobuzów w tym wydaniu jest jeszcze bardzo ale to bardzo dużo. Chyba poprostu jesteśmy źli, że znów nadchodzą czasy minione, że jak się chce kupić WSKę to trzeba po domach chodzić. A był taki czas że w internecie można było wybierać i przebierać w motocyklach ile się chciało.
Wracając do" pewnych stwierdzeń" tym razem odnośnie kanapy- żeby się nie okazało jak u mojego kolegi że WSK kobuz od nowości w ich domu też nie ma siedzenia z przetłoczeniami, i też taki picek przyszedł oglądać i wspomniał że powinno być. No cóż skoro właściciel mówi że tak ma od nowości to nie wypada się spierać. A tu po jakiś 2 miesiącach właściciel wski przychodzi i mówi, były imieniny u (tam u nich w rodzinie) i tak gadałem o tobie że przyszedłeś i się czepiłeś siedzenia że jakies inne powinno być. I co ... i szwagier się przyznał że mi podmienił bo on miał zwykłą M21W2 a ja miałem kobuza, a że było to zaraz po zakupie to kto to by wiedział.
I tak na sam koniec napiszę - mam takiego kolege numeranta strasznego, on nie motocyklowy więc nie ma go na forum. I nikogo z forum nie podejrzewam o podobne czynności. Tylko pisze bo on sam mi te numery sprzedawał i tak w celach rozszerzenia poglądów na allegro i innych portalach. Np jak chciał kupić telefon komórkowy który kosztował mniej więcej 1tyś zł to wystawił ogłoszenia że sprzeda taki telefon za 700 i takich ogłoszeń wystawił na wszystkich swoich znajomych numery i kazdy miał informować -- sorry już sprzedany. Jak chciał coś sprzedać w dobrej cenie to standardowo robił myk właśnie na allegro z omyłkowo inna kategorią. Znajomi podbijali cenę i tu nagle aukcja usunięta. Więc polował na ludzi którzy podchodzili do tego tak, skoro wcześniej dawali dwa tysiące to ja dam 1500zł a tu nikt nie dał więcej. Oczywiście tłumaczył mi wszystko inne co musi być spełnione i w jakim czasie aby się to powiodło. Ale ma chłop pomysły. Takich numerów jest więcej. Pamiętacie akcje z tłumikami - ogłoszenia kupie stary tłumik do czwórki w ładnym stanie. po czym tłumik skoczyły o jakieś 30% a dzisiaj znów są w normalnej cenie. Ktoś chciał sie tłumików pozbyć. NIe będę wnikał kto i po co. Abym nie był odebrany jako że to ja kombinuje napiszę że ja poprostu takie rzeczy szybko zauważam i przykład na który nikt z nas nie ma wpływu to automobilista i prezentowane w nim motocykle rzekomo polskich kolekcjonerów i ich odbudowa a za miesiąc jest taki egzemplarz na allegro na sprzedaż za kwotę co najmniej 2x większą niż rzeczywista wartość.
Koniec - bo i tak pewnie co drugi z was nie doczytał do końca tego posta

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: Savier » 2016-11-25, 23:06

Podziwiam znajomego, że chciało mu sie tak bawić - ale zrozumienie psychologii tłumu na 5 z plusem... ;)

Awatar użytkownika
grzek30
Posty: 356
Rejestracja: 2015-10-26, 12:26
GG: 0
Moje maszyny: 2,5xM21W2S2 i inne..
Lokalizacja: Szczecinek
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: grzek30 » 2016-11-25, 23:12

Na to bym nie wpadł...

sbanys
Posty: 1153
Rejestracja: 2013-12-29, 20:10
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B,WSK M06B1,WSK M150,WSK M06-64,
WSK M06L,WSK M06Z2
Lokalizacja: Wolbrom
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: sbanys » 2016-11-26, 00:04

Podobnie było z tą WSK-ą.
https://www.olx.pl/oferta/wsk-m-150-z-1 ... d89590448e
Ludzie licytowali jak szaleni. Aukcję usunięto i stoi teraz ogłoszenie na OLX.

Awatar użytkownika
grzek30
Posty: 356
Rejestracja: 2015-10-26, 12:26
GG: 0
Moje maszyny: 2,5xM21W2S2 i inne..
Lokalizacja: Szczecinek
Kontaktowanie:

Re: Wsk Kobuz

Post autor: grzek30 » 2016-11-26, 00:29

Jutro moja pojawi sięna Olx za 17 tys.;)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości