wsk sport s2

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pawlik93
Posty: 15
Rejestracja: 2017-06-04, 18:22
GG: 0
Moje maszyny: WSK Sport S2
Kontaktowanie:

wsk sport s2

Post autor: Pawlik93 » 2017-10-10, 16:10

Kolejna s2 do sprzedania. Co o niej myślicie??

http://allegro.pl/wsk-sport-lelek-dudek ... ml#thumb/3

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: wsk sport s2

Post autor: daroohd » 2017-10-10, 17:34

Jest to wsk stylizowana na S2.. części z niej wystawiane są co jakiś czas znana z postów z nr XS na tabliczce..

Awatar użytkownika
lis235
Posty: 463
Rejestracja: 2012-11-25, 23:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk: b1,gil,lelek,kos,bąk,kobuzx2,sport s2x3
Lokalizacja: Podrudzie(mazowieckie)
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: lis235 » 2017-10-10, 18:42

Totalny ulep ,te części ukazywały sie na różnych ramach i w róznych specyfikacjach:), Rama podrabiana ,silnik nie oryginalny ,jedyce co wartościowego z tego motocykla to przód ,tłumik i błotnik tył ,reszta części jest nie oryginalna

Awatar użytkownika
daroohd
Posty: 2305
Rejestracja: 2013-06-03, 18:58
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Lelek.
Lokalizacja: Skała

Re: wsk sport s2

Post autor: daroohd » 2017-10-10, 19:33

Tak wyglądała ze 3 miechy temu jak była wystawiana..
Jako S1 export potem S2 na zmianę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Suspect
Posty: 221
Rejestracja: 2016-07-28, 12:30
GG: 0
Moje maszyny: Wsk1973 garbuska
Lokalizacja: Malbork
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: Suspect » 2017-10-10, 19:49

to kolega z forum jest :D ktory ciagle dodaje fotek rarytasow jakie wyrwal :p

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: wsk sport s2

Post autor: Kolekcjoner » 2017-10-10, 20:28

lis235 pisze:
2017-10-10, 18:42
Totalny ulep ,te części ukazywały sie na różnych ramach i w róznych specyfikacjach:), Rama podrabiana ,silnik nie oryginalny ,jedyce co wartościowego z tego motocykla to przód ,tłumik i błotnik tył ,reszta części jest nie oryginalna

:D
Dokładnie jest to totalny ulep , motocykl został poskładany "odbudowany" , nie jest to maszyna z jednego kawałka , żyjemy w ciężkich czasach , w których ciężko o fabryczny taki motocykl "kolega" uważa że rama jest podrabiana? podjedzie z Mińska do Łukowa nie jest tak daleko weźmie swój sprzęt ,który pozwoli dać mu 100% werdykt czy aby na pewno działała tu jakowa z maszyn do obróbki stali...
Tak , silnik nie jest oryginalny...059>1 jest unikatem , i trafić taki silnik wiąże sie z cudem , a jeśli już się trafi to nie ukrywajmy kosztuje rzekłbym nawet nie mało .

Wartościowe , zgodzę się oryginalne zawieszenie błotniki tłumik tak , ale czy chromowane metalowe boczki ,oryginalna fabryczna rama , cewka sem , prostownik lucas oraz lampa łącznie ze zbiornikiem w kolorze Yellow Bahama o oryginalnej powłoce lakierniczej nic nie jest warte ?

Obserwowałem ogłoszenia esdwójek , i powiem szczerze gdyby ten motocykl posiadał orgi silnik 059>1 , gaźnik bing to niestety cena była by troszkę inna ;)
W motocykl jest włożone grosza , zrobiony jest z sercem .

Ciągle "macie" do mnie jakiś problem... szkoda że osoby które kupowały ode mnie motocykle nadal biją ze mną "piątkę" , podróżują na zloty...

Niektórych widzę coś bardzo boli do mnie , bym był zapomniał , istnieje coś takiego na tym świecie jak zazdrość czy zawiść , nic tak nie boli jak szczęście drugiego człowieka .


Pod tym postem postaram się odpowiedzieć na wszelkie państwa pytania związane z motocyklem .

Awatar użytkownika
kondzisław
Posty: 252
Rejestracja: 2013-11-02, 09:17
Moje maszyny: Wsk 175 Kobuz 1983r.
Lokalizacja: POLSKA B
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: kondzisław » 2017-10-10, 23:16

Ten sam Pan co sprzedaje ten motocykl, opylił mi feralne kartery niby 059>3. Może są w tym motocyklu?

http://www.wueska.pl/viewtopic.php?f=77&t=26333

chromowanych boczków nie było więc nie wiem skąd ten zachwyt?, tak samo nie było dźwigni hamulca nożnego malowanej na czarno :D.

Lampa Lucas oryginał czy teraźniejszy zamiennik? nie widać na zdjęciach.

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: wsk sport s2

Post autor: Kolekcjoner » 2017-10-10, 23:39

kondzisław pisze:
2017-10-10, 23:16
Ten sam Pan co sprzedaje ten motocykl, opylił mi feralne kartery niby 059>3. Może są w tym motocyklu?

http://www.wueska.pl/viewtopic.php?f=77&t=26333

chromowanych boczków nie było więc nie wiem skąd ten zachwyt?, tak samo nie było dźwigni hamulca nożnego malowanej na czarno :D.

Lampa Lucas oryginał czy teraźniejszy zamiennik? nie widać na zdjęciach.
Skąd u ciebie ten zachwyt , chciałeś mnie wydymać na kase ...
Moja ocena jest moją oceną i jest święta , po to bozia dała oczka aby z nich korzystać ...


Silnik wsk dudek sport (perkoz bąk lelek export )(6758067053)
"Sprzedający nie przedstawił wszystkich wad przedmiotu, który sprzedawał, twierdząc, że jego stan jest bardzo dobry. Wystawiam negatywa, i raczej bede omijał Pana z daleka, przyszły kupujący również niech się zastanowi i upewni że wszystko jest ok..."
Odpowiedź z 13 kwi 2017:
"Po to są zdjęcia, widziałes co kupujesz Umawialiśmy sie ze za pobranie ma być wysłana zwrotna paczka silnika , niestety tak sie nie stało . Tłumaczenie ,ze ojciec źle wysłał zaakceptowałem . Za paczkę zapłaciłem , przelałem resztę pieniędzy , ja wywiązałem sie z umowy. Próbujesz wy.udzic pieniądze."

Nie było chromowanych boczków ? skoro tak uważasz ;) Prozę dodaj tu jeszcze że chcę oszukać tu kogoś , i zamiast chromu na tych boczkach jest rozłożone pazłotko , a wszystko zostało owinięte streczem ...
Stopka jest czarna , tak myślę że nie tylko ja to widzę , O gustach się nie dyskutuje. ;(

Awatar użytkownika
Kolekcjoner
Posty: 97
Rejestracja: 2015-08-23, 13:33
GG: 0
Moje maszyny: Perkoz 80r
Bąk
Lelek
S2
s1
5x klasyk
Lokalizacja: Łuków / Lubelskie

Re: wsk sport s2

Post autor: Kolekcjoner » 2017-10-10, 23:45

kondzisław pisze:
2017-10-10, 23:16

Lampa Lucas oryginał czy teraźniejszy zamiennik? nie widać na zdjęciach.
Lampa oryginaŁ LUCAS ENGLAND rok produkcji 2015+
Widać po mocowaniu jej że cos jest nie tak , jest czarne a powinno być w chromie ,

Będę niemiły ale tego Pana to NIETRAWIĘ!!!
Gdybyś choć odrobinę był tak ciekawy przy zakupie karterów jak teraz to myślę ze nie było by żadnego problemu i tracenia mojego i swojego cennego czasu...ale tu raczej chodziło o zarobienie czterech dyszek


Także najpierw okulary, wywiad ze sprzedającym a na końcu kwota i licytuj...
Z całym szacunkiem na twoje pytania nie mam zamiaru odpowiadać , są strasznie płytkie i bezsensu...

Awatar użytkownika
lis235
Posty: 463
Rejestracja: 2012-11-25, 23:09
GG: 0
Moje maszyny: wsk: b1,gil,lelek,kos,bąk,kobuzx2,sport s2x3
Lokalizacja: Podrudzie(mazowieckie)
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: lis235 » 2017-10-11, 06:24

Kolego nikt do ciebie nie pije porostu oceniamy tego ulega żeby przyszły kupujący nie wpadł w bagno:)

Awatar użytkownika
kondzisław
Posty: 252
Rejestracja: 2013-11-02, 09:17
Moje maszyny: Wsk 175 Kobuz 1983r.
Lokalizacja: POLSKA B
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: kondzisław » 2017-10-11, 12:34

A Ty mnie mozesz nie trawić czy trawić, mnie to nie grzeje nie ziębi. Tylko wiem, że są na forum inni użytkownicy, którzy nie chcieli by wywalić pieniędzy w błoto.
Sprzedałeś mi kartery nic nie warte, napisałeś, że są w stanie bardzo dobrym i nie zrobiłeś zdjęć z uszkodzeniami. Dlaczego ja mam płacić za coś co wogóle nie nadaje się do użytku?. To raz. Chciałem żebyś mi zwrócił pieniądze za przesyłkę, bo uważam, że jesteś oszustem. Więc chciałem żebyś mi oddał pieniądze za wszystko łącznie z przesyłką. Nie chce mi się z Tobą polemizować, każdy sam sobie wyrobi o Tobie zdanie, nie musze nikogo przekonywać.

Poza tym juz nie chce mi się szperać na fejsie jak pisał do mnie niejaki Maciej Brzeziński (Pan od ktorego kupiłem kartery) ewidentnie coś mu nie pasowało.

Kolekcjoner, minister97 to chyba Twój klon skoro piszesz jako on. Masz dwa konta na forum?

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: wsk sport s2

Post autor: Skinder » 2017-10-11, 20:27

Nie wiem o co chodzi, ale zaraz będę czyścił temat i jak znów pojawią sie teksty "admin kasuje bo chce coś ukryć" albo "coś jest nie wygodnie dla moderatora" to polecą bany. Temat jest o S2'ce, więc nie rozumiem po co się unosicie na temat sprzedawcy. Jeżeli ktoś ma jakieś dowody, pretensje, żale itd to jest już temat na forum dla złodziejów i tam opisujcie takie przygody. Jeżeli nie chcecie, żeby ktoś się nadział na jakiś złom to po prostu piszcie np "ulep - opony inne, boczki plastik, silnik nie od s2 itd itd". Zresztą, jak ktoś jest gotów położyć 12k to chyba pierw się temu dobrze przyjrzy, z reguły byle łoś nie kupuje takiego sprzętu i z drugiej strony byle jeleń tego nie sprzedaje. Albo ktoś uczciwie się przedstawi i opisze, albo będzie w sobotnie wieczory dospawywał mocowania i dobijał numerki na karterze.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości