CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Savier » 2014-06-12, 12:41

Hahahah, 16zł koszty pakowania, hahahahahha.

baczek22
Posty: 0
Rejestracja: 2010-10-11, 10:52
GG: 0
Moje maszyny: motory
Lokalizacja: zatorze
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: baczek22 » 2014-06-12, 13:53

Jakie 16 zł za pakowanie Savier nic takiego nie było-A tak na przyszłość trzeba było napisać na pocztę byśmy się dogadali a ty od razu zły komentarz wystawiłeś .

Awatar użytkownika
korba222
Posty: 106
Rejestracja: 2007-10-14, 20:48
GG: 0
Lokalizacja: Świdnik Duży
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: korba222 » 2014-07-10, 21:06

Ale o co ta kłótnia. Trzeba patrzeć w opcjach ile sprzedający liczy za przesyłkę i mieć świadomość że tyle trzeba mu dołożyć do wylicytowanej rzeczy. I jeśli wyśle Ci tą opcją na którą się zdecydowałeś i zapłaci 1 zł to i tak nie istotne tak naprawdę. Koszty wysyłki się sprawdza zanim się zalicytuje. A czy ktoś na tym zarabia czy nie to nie ma nic do rzeczy.
Poza tym o ile dobrze zrozumiałem gość nie mógł zapłacić 45 zł skoro płacił przy odbiorze a nie z góry. Musiał zapłacić tyle ile jest na kwicie. Poprawcie mnie jeśli źle zrozumiałem ale wydaje mi się że to kilka osób wcześniej źle zrozumiało. Co do stanu przedmiotu i mizernych zdjęć. To radzę się trochę obeznać z kruczkami allegro i podrapać się w głowę. No chyba logiczne że jak zdjęcie jest nie wyraźne albo nie jest coś dokładnie opisane to po to żeby potem ktoś się nie mógł przyczepić albo żeby umiejętnie coś ukryć. Skoro dokładnie czegoś nie widać to powinno to nam dać do myślenia. A jak jest napisane 100 zł za przesyłkę to sprzedający ma prawo tyle policzyć. Dużo firm za to że odbierzesz osobiście i nie muszą się bawić liczą sobie dopłatę. Trzeba znać te zasady i triki i mieć świadomość że co cwańsi będą to wykorzystywać.

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: czankete » 2014-07-17, 09:49

Koledzy czy znany jest Wam allegrowicz o nicku motomarcin89???

Pod koniec czerwca br zrobiłem u niego zakup, niestety do chwili obecnej ani towaru, ani pieniędzy....ani nawet kontaktu z człowiekiem - był i go nie ma :-/

Na wysyłane przeze mnie emaile nie odpowiada, a oba numery telefonów które podał w ofercie i w powiadomieniu są aktywne ale pomimo kilkudziesięciu prób nikt nie odbiera (czasami telefony zostają na chwilę wyłączone albo uruchamia się poczta). Co ciekawe od czasu zakupu kilkakrotnie loguje się na allegro :-(

Awatar użytkownika
zmyngut
Posty: 686
Rejestracja: 2011-07-01, 10:20
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Poniatowa
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: zmyngut » 2014-07-17, 17:48

Z takim nie ma się co cackać- nieważne jaka kwota- na policję z tym idź. Pomoże nie pomoże- ale niech mu się też trochę ciśnienie podniesie.

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: czankete » 2014-12-02, 10:20

Jako, że jakiś czas napisałem o problemach z zakupem na allegro po czasie kiedy na szczęście sprawy się wyjaśniły ostrzegam, a w zasadzie ZDECYDOWANIE ODRADZAM zakupy u użytkowników allegro o nickach:

motomarcin89 z miejscowości Żegrówko - kontakt także emailowy urywa się po wpłacie pieniędzy, telefon wyłączony po otrzymaniu sms-a, że jest aktywny i natychmiastowym wybraniu numeru odrzuca połączenie by za chwilę włączyć pocztę głosową. Oczywiście przez cały czas regularnie loguje się na allegro :-/ .
Uwaga - konto założył na swoją matkę! Po kilkutygodniowych zabiegach w końcu sprawa została załatwiona tylko przez to, że udało mi się zdobyć numer i telefonicznie skontaktować z jego matką i poinformować o konsekwencjach zgłoszenia sprawy na policję.

kolejny allegrowicz krętacz, który po wpłacie pieniędzy nie wywiązał się z umowy to gienianw posługujący się równolegle nickiem kochas1984 z miejscowości Olszówka (na obu kontach jest ten sam nr telefonu), po wpłacie pieniędzy kilkakrotnie zapewnia o wysyłce zakupionych rzeczy, pomimo to zakupiony towar nie dociera. Od tego momentu na emaile nie odpowiada telefonów nie odbiera a jeżeli już to twierdzi, że nie może właśnie rozmawiać bo jest w pracy albo podaje inny powód. W końcu udaje się porozmawiać, gość w końcu stwierdza, że faktycznie nie wysłał do mnie rzeczy za które mu zapłaciłem ale za dwa dni zrobi to. Oczywiście przesyłka nie dociera, po kolejnych telefonach - wykonywałem je z różnych numerów, bo jak dzwoniłem ze swojego to tradycyjnie nie odbierał albo odrzucał - gość stwierdza, że ma jakieś prywatne problemy, dodając nie ma powodu by mi się tłumaczyć a tego co kupiłem nie wyśle :razz: .
W końcu stwierdza, że odda pieniądze i prosi o numer konta. Pieniądze oczywiście nie wpływają. Po kolejnych próbach w końcu udaje mi się dodzwonić (oczywiście z kolejnego nowego numeru) - facet bezczelnie stwierdza, że nie ma teraz pieniędzy na koncie i przelew zrobi mi jego brat. Oczywiście przez następne kilka dni brat nie zrobił przelewu bo ponoć zapomniał i tak w kółko. Ponieważ gość równolegle wystawiał na drugim koncie sporo innych rzeczy nie daję za wygraną i próbuję kontaktować się telefonicznie. Przebieg rozmów mniej więcej wyglądał tak jak opisałem to wcześniej, więc nie będę tu jego kolejnych bzdurnych wymówek przytaczał. W końcu przy jednej z ostatnich rozmów oświadczam, że jeżeli nie odzyskam wpłaconych pieniędzy to zgłoszę oszustwo na policję. Ostatecznie po około półtorej miesiąca batalii oddaje pieniądze.

Jako ciekawostka dodam, że gość wystawił właśnie szereg aukcji, na których widzę dokładnie to co ja kupiłem, zapłaciłem a czego nie dostałem!!!!

Przestrzegam przed zakupami u tych alegrowiczy!!!

Awatar użytkownika
irena41
Posty: 290
Rejestracja: 2015-01-02, 21:41
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Dudek, Bąk, pare innych, Junak M10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: irena41 » 2015-02-28, 00:15

UWAGA NA UŻYTKOWNIKA MOTO1919

http://allegro.pl/kierunkowskazy-wsk-du ... 98253.html

http://allegro.pl/kierunkowskazy-wsk-du ... 99575.html

KTOŚ EWIDENTNIE PODBIJA MU KIERUNKOWSKAZY. JUŻ KILKA RAZY ZAOBSERWOWAŁEM TEN MANEWR :)) NIE DAJCIE SIĘ WPĘDZIĆ W KOSZTY.

poza tym przeczytajcie jego NEGATYWY :-)

lala177
Posty: 16
Rejestracja: 2014-09-23, 18:55
GG: 0
Moje maszyny: WSK M-150
Lokalizacja: Świdnik
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: lala177 » 2015-05-11, 10:44

"motomarcin89" z miejscowości Żegrówko - kontakt urywa się po wpłacie pieniędzy, telefonów nie odbiera, telefony są aktywne ale po wybraniu numeru odrzuca połączenie by za chwilę włączyć pocztę głosową. Oczywiście przez cały czas regularnie loguje się na allegro i na olx. Wiadomości na olx czyta, lecz nie odpowiada.
Po kilkudniowych zabiegach w końcu sprawa została załatwiona tylko przez to, że zadzwoniłem do jego matki i poinformowałem o konsekwencjach zgłoszenia sprawy na policję.
Miał już raz zablokowane konto na allegro, oto skrót, sami zobaczcie: http://ww90.aukro.com.ua/show_user.php? ... _recvd_all
I działające jeszcze jego konto (zobaczcie komentarze): http://allegro.pl/show_user.php?uid=337 ... _recvd_neg
Jak chcecie jakieś kontakty do jego rodziny to służę pomocą.

Awatar użytkownika
irena41
Posty: 290
Rejestracja: 2015-01-02, 21:41
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Dudek, Bąk, pare innych, Junak M10
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: irena41 » 2015-05-15, 15:29

UWAGA NA FORUM GRASUJE OSZUST POD PSEUDONIMEM : KURS1993 (jest to również jego konto w allegro)

Kupiłem u niego zapłon CDI za 340 zł, wpłaciłem pieniądze i był problem ponieważ gość go nie zamierzał wysłać. Sprawa trafiła na policje po czym tego samego dnia wysłał paczkę (jeszcze nie wiem co wysłał bo nie dotarła, ale mam skan nadania paczki).

Podkreślam, że wysłał go dokładnie po 23 dniach. A w mailu krętacz napisał, że miał 30 ustawowe (z du.y sobie chyba tą liczbę wyjął).

Gdyby okazało się, że wysłał cegłę albo coś innego niezgodnego z opisem czy jest ktoś chętny aby wybrać się ze mną na wsi chełmy małe (woj. pomorskie) ??

MOŻE GO ODWIEDZIMY ???

Awatar użytkownika
DarAss
Posty: 435
Rejestracja: 2013-11-06, 16:57
GG: 0
Moje maszyny: WSK 125 M06B3 '76
WSK 125 M06 L 'ok 60
WSK 175 składak
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: DarAss » 2015-05-15, 16:37

chełmy małe niedaleko mnie :) jakiś weekend można go odwiedzić :)

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: czankete » 2015-05-28, 21:18

....nie dajcie się nabrać - oszust dalej żeruje - ortografię pomijam :razz:
http://allegro.pl/fabrycznie-cylinder-w ... 54636.html

Awatar użytkownika
Mateuszzmd
Posty: 27
Rejestracja: 2014-09-06, 19:49
GG: 0
Moje maszyny: wsk x3
romet x9
żak
mz 251
Lokalizacja: PRUSICE
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Mateuszzmd » 2015-05-28, 21:43

czankete pisze:....nie dajcie się nabrać - oszust dalej żeruje - ortografię pomijam :razz:
http://allegro.pl/fabrycznie-cylinder-w ... 54636.html
I co najlepsze ma ułamane żeberko i jak byk widać że był używany

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1300
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: czankete » 2015-06-10, 20:45

....konto na szczęście zawieszone :-)
http://allegro.pl/show_user.php?uid=33797073
...tak z ciekawości - ktoś z forum przyczynił się do wymiksowania z allegro tego oszusta?

Awatar użytkownika
Mateusz WSK
Posty: 1730
Rejestracja: 2008-02-11, 21:47
GG: 514342
Moje maszyny: 175 Kobuz 82r, B3 78r, Pannonia TLF 250 61r.
Lokalizacja: Wiązownica (Podkarpackie) RJA
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Mateusz WSK » 2015-06-11, 23:41

Też jestem tego ciekaw. Ale, że miał gość czelność bez dobrych zdjęć/opisu wystawić ten cylinder w dodatku używany. Pare słów pasowało by mu napisać :)

Mixol
Posty: 810
Rejestracja: 2014-08-19, 12:07
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 1980r.
CZ 477 Sport 1973r.
Mińsk 400A 1990r.
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Mixol » 2015-10-31, 13:37

Kupiłem od niego parę części i było ok, temat jego tłoków był wałkowany, ostatnio połaszczyłem się na wał korbowy, wylądował w karterach i wszystko ładnie, jak dokręciłem koło zębate łańcuszka to zaczął ciężej chodzić i nie było już ładnie.

Awatar użytkownika
mundy1
Posty: 358
Rejestracja: 2012-01-01, 22:19
GG: 0
Moje maszyny: wsk B3, Mz Trophy 250
Lokalizacja: ostrow mazowiecka
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: mundy1 » 2015-10-31, 20:31

Bo Ewelinka nie umiesz montowac wałów ;-)

Mixol
Posty: 810
Rejestracja: 2014-08-19, 12:07
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 1980r.
CZ 477 Sport 1973r.
Mińsk 400A 1990r.
Lokalizacja: Mazowsze
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Mixol » 2015-10-31, 21:56

Tak nie umiem tyle silników poskładałem pie olisz jak nie widziałeś.

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: Savier » 2015-11-25, 18:26

Czy to ten sam co od tłoków pseudo ZMD? Myślałem, ze już dawno było o nim mówione... szkoda, że sie nadziałeś. :-/

Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 130
Rejestracja: 2014-01-08, 18:52
GG: 0
Moje maszyny: wueski, jawa, romet
Lokalizacja: LKR
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: kuchar » 2015-11-25, 21:03

Wujek u niego kupił silnik do wsk 125, podobno zakładać i jechać, po remoncie na oryginalnych częściach, a dostał g*wno z chińskim cylindrem, zębatką zdawczą przyspawaną do wałka, niezgodnymi numerami połówek, zepsutym magnetem i kilkoma zniszczonymi gwintami, cena 500 zł. Szkoda że mnie nie pytał o zdanie tylko zamówił na szybko.

franq87
Posty: 1096
Rejestracja: 2012-11-05, 20:52
GG: 0
Moje maszyny: KILKA ŚWIDNIKÓW, RESZTA NIEWAŻNA
Kontaktowanie:

Re: CZARNA LISTA UŻYTKOWNIKÓW ALLEGRO

Post autor: franq87 » 2015-11-25, 22:12

KIKON= PEWNE KŁOPOTY
był już opisywany ,ostatnio całkiem idzie po bandzie.
Savier pisze:Czy to ten sam co od tłoków pseudo ZMD? Myślałem, ze już dawno było o nim mówione...
Tak Savier ten sam.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości