Poziom forum.

Awatar użytkownika
Kapiii
Założyciel
Posty: 601
Rejestracja: 2007-01-01, 23:11
GG: 2256655
Moje maszyny: .
WSK MR16T
WSK 2.66
Promot NC125
MTX 3-03
SKM 250
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Poziom forum.

Post autor: Kapiii » 2012-12-03, 23:47

Trochę się ***zajeb*** z tematem Skindera. Nie chodziło mnie o ocenę jego prac bo nie mam nic do zarzucenia. Post był ironiczny i mam nadzieję, że tak został odebrany. Jednak widzę, że powstała ciekawa dyskusja....


Z mojej strony powiem tak. Każdy narzeka na poziom forum. Fakt, nie jest najlepiej. Nie oczekujmy też cudów. Czemu? Zaraz bd porównania co do forum Junaka, co do Sokołów itd. Tylko nanieśmy poprawkę na to, że wsk możesz mieć za 300zł. A potem taka osoba po bierzmowaniu, która z datków zakupiła swój upragniony sprzęt trafia do Nas. Nie są to osoby, jak na Junaku z wiekiem +20 i kasą rzędu kilku, kilkunastu tysięcy za sprzęt. Dziwią Was bany. Ustrój komunistyczny. Ale właśnie tylko dzięki temu nie jesteśmy jeszcze pokroju wsk.online czy też dawnego Polmotu, przy zachowaniu małej względem społeczności moderatorów. Jednak to tylko ze względu na to, że nikt nie chce się nawet podjąć żadnej z funkcji. I tak to cud, że Savier, Borewicz i Skinder nadal działają. Jeżeli mielibyśmy osiągnąć pełen sukces musielibyśmy okroić się jedynie o wąską społeczność, jednak to wiąże się z tym, że część ciekawych projektów, larytasów nie zostanie opublikowana. Zastanawialiśmy się już nad wprowadzeniem opłaty za korzystanie z forum. Moim zdaniem nie głupi pomysł. Przykładowo nie musiałbym w tym tygodniu robić zbieraniny jak co roku. Dla stałych ogarniętych userów logiczne, że opłaty by nie było. Tyle, że to wiąże się z zarzutami dyskryminacji i kolesiarstwa :) A daje tą możliwość, że jak ktoś na prawdę będzie chciał się do Nas wkręcić, to taka możliwość dalej może być dostępna. W razie czego nadal pozostaje ban. Nadchodzi 6 rocznica forum. Dobrze byłoby trochę podsumować i spojrzeć ciut do przodu, czego brak, co zmienić. Kolejnymi wątkami do poruszenia pozostaje sprawa spisu i bazy, ale to później.
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: kapiii@o2.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: AudioBas » 2012-12-04, 00:40

Opłaty niby fajna opcja, ale zobacz....

Jestem sobie Kazik, mam bogatych rodziców, mam 13 lat.
Kupiłem WSKę za 300 zł (rodzice mi dali).
Wbijam na forum, rejestracja płatna 20 zł, MAMO DAJ TELEFON WYŚLĘ SMSA AKTYWACYJNEGO!
Pyyyyyyyyk!

Jestem na forum!

Zakładam temat:
KUPIŁEM WSKĘ

siema kupiłem wueske chce zrobic crosa, jaka zembadke dać z tyłó?


MOD/ADMIN/ wywala temat...

Zakładam znowu taki sam....

MOD/ADMIN/ wywala temat...

Zakładam znowu...


MOD/ADMIN/ wywala mnie z forum...


No kur** przecież płaciłem 20 zł za aktywacje!!!



I będzie dym!
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Skinder » 2012-12-04, 01:02

Ja jestem za wprowadzeniem opłaty, tym którym będzie zależało to się zarejestrują. Najgorsi są zadymiarze i inni wiecznie poszkodowani, którym to bez ustanku wieje w dupę - proponuje takowych powołać na przymusową służbę wojskową a ja chętnie ustąpie stanowiska tym którzy najwięcej szczekają.

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Skinder » 2012-12-04, 01:03

Ma zostać ?

Tak
2
33%
Nie
2
33%
Boje się
2
33%

Liczba głosów : 6

Także przegłosowane, jak dowiem się kto głosował podejmę odpowiednie kroki.

Awatar użytkownika
piotrBe
Posty: 492
Rejestracja: 2012-06-26, 23:01
GG: 0
Moje maszyny: ~
`77 B3 Red Garbi
`75 Komar 2350-2
`75 M21W2 059
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: piotrBe » 2012-12-04, 01:09

Może moje zdanie wiele nie zmieni....

Audio dobrze pisze, będą zwały i nawet mogą być pozwy. Ale przed podanym przykładem można się łatwo uchronić. Dać na głównej zanim się ktoś rejestruje ramkę/tekst że nie akceptujemy WT oraz zrobić tablicę z małymi zdjęciami przed renowacją i po dla przykładu, że to forum nie jest agro tylko dla dania drugiego, a nawet i trzeciego życia motocyklowi.


Może i jestem krótko na forum i ostatnio coś sypnąłem o spocie z 16latkami lub jak widzę niżej, bo mnie to trochę gryzło, ale niestety tak jest i będzie jeśli mamy być "otwarci na innych". Jeżeli zrobimy zamkniętą stronę, to to już nie będzie forum tylko grupa prze selekcjonowanych wybornych kolekcjonerów i jak Kapii wspomniałeś nie zobaczymy jakiegoś uchowanego lalytasa - Perkoza czy S2.


Jak już piszę, sytuacja z dziś, chciałem pomóc Ironowi by miał jakieś odniesienie, a tu dostałem zjebe dałem przykład z fabryki i że malowałem sprayem. Kompletnie nie rozumiem takich jak narazie 2 jednostek. Jednostki mają syndrom niedopchnięcia czy jak :o

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: AudioBas » 2012-12-04, 01:19

Ale powiem Wam takie opłaty to zaraz urząd się dowali i inne rzeczy....
Będą problemy serio - sam jestem właścicielem forum www.StrefaCarAudio.pl i ludzie wpłacają dobrowolne składki, a raczek kupuję nalepy.
I nie zmuszam nikogo jak mi nie pasuje usuwam usera i gówno mu do tego, bo to moje....


A jak ktoś będzie płacił to będzie wymagał...!
I będzie kwas!


Skinder pisze:Także przegłosowane, jak dowiem się kto głosował podejmę odpowiednie kroki.
Żałosne! Oj żal!
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Skinder » 2012-12-04, 16:47

Niektórzy tutaj są przewrażliwieni i nie wyłapują ironi. A jeżeli coś komuś nie pasuje to ja chętnie posłucham, reszta pewnie też. Teraz wracając do kwestii którą poruszyłeś - a konkretniej kwestie gówniarzy, kolesi którzy się nie znają itd. Apeluję iż nie należy zapominać o swoich początkach... Dobrze pamiętam moment w którym pojawiłeś się na forum, kiedy chciałeś nabijać łożyska na żyletke, ocynkowałeś łożyska główki ramy a w pewnym momencie chciałeś cynkować przeciwwagi wału. Każdy kiedyś zaczynał, więc powinno się nieco zachować trochę wyrozumiałości, ale zauważyłem że ostatnio forum się podzieliło na jakieś kur** grupki, którym wiecznie coś nie pasuje, albo ktoś robi pod górę i tak w kółko. Zamiast się jakoś zgadywać, to każdy sra pod siebie jak może... Poruszmy chociażby temat kur** tych uszczelniaczy aliena i tłokow baja...

Alien dał wam gotowy produkt, dał wam tzw. "rybę" - efekt? Kilka osób z kiślem w majtach, kilka osób którzy stwierdziło że takie uszczelniacze u nich idzie dostać na rogu w warzywniaku i że cena jest spierdolona... Sumując - fajnie, ale jednak chujowo bo drogo itd.

Tłoki Baja - w tym przypadku kolega dał wam również usługę... Nie podzielił się konkretami, jak to wspomniał alien - ktoś nad tym pracował, rozkminiał, myślał, kombinował wydał kase itd. Znalazło się jak zwykle kilku z mokrymi majtami, znalazło się też kilku którzy zaczeli bić piane - skoro zrobiłeś to nam daj projekt. Równie dobrze alien mógł dać nam przepis na anodowanie tłoków, konkretnie powiedzieć co i jak, na czym polega obróbka jego tłoków itd...

Wniosek? Dasz ludziom rybę - jest spust, orgia, spam, nie opłaca się, po co, nie itd...
Dasz ludziom wędkę - wymiary, schematy itd... Jest orgia, spust, nie opłąca się, po co, daj gotowca, pomóż...

kur** ludzie, i wy się dziwicie, że nikt nic nie pokazuje, nikt nic nie pomaga itd ? Zawsze jest cisza wchuj, jak poruszy się dany temat to odrazu w chuj znawców się znajduje, speców itd któzy wiedzą lepiej, mnie osobiście wkurwia takie gadanie, dlatego też zacząłem ograniczać się z pisaniem postów a zacząłem pomagać niektórym ponosić konsekwencje swoich własnych. Chcieliście mieć porządek to będziecie mieli, od teraz się za was zabieram i nie obchodzi mnie kto kur** skąd jest, co ma, czy napisał poradnik czy zapytał o wysokość iglicy.

Awatar użytkownika
Alien
Posty: 1981
Rejestracja: 2007-03-13, 00:06
GG: 0
Moje maszyny: M21W2 '72, Romet Komar typ 100, Kobuz '82
Lokalizacja: Słomniki/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Alien » 2012-12-04, 17:21

Tydzien bez bana tygodniem straconym!

Mozemy wprowadzic ostracyzm w postaci cotygodniowych ankiet ogolnych: kogo chcesz wyj*bac z forum? Demokratycznie - jak ktos przekroczy 70% to znaczy ze wk**wia wiekszosc i nalezy sie go pozbyc dla dobra wiekszosci. Zrobimy tylko zasade ze nieobejmuje to modow i adminow bo polecieli by na poczatku :D

Oplaty to jak dla mnie abstrakcja.

Awatar użytkownika
Kapiii
Założyciel
Posty: 601
Rejestracja: 2007-01-01, 23:11
GG: 2256655
Moje maszyny: .
WSK MR16T
WSK 2.66
Promot NC125
MTX 3-03
SKM 250
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Kapiii » 2012-12-04, 17:51

AudioBas pisze:I będzie kwas!Skinder napisał(a):Także przegłosowane, jak dowiem się kto głosował podejmę odpowiednie kroki.Żałosne! Oj żal!
Zastanawiam się co byś powiedział, jakbyś zobaczył rozmowy w dziale PA ;) Chociaż i tak tam byłeś :P
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: kapiii@o2.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: AudioBas » 2012-12-04, 18:02

Skinder pisze:kiedy chciałeś nabijać łożyska na żyletke, ocynkowałeś łożyska główki ramy a w pewnym momencie chciałeś cynkować przeciwwagi wału.
A co w tym złego?
Chciałem mieć dopieszczony motocykl i przynajmniej nic mi nie rdzewieje co tam złego w tym jest?!
Jak zwykle kur** masz jakiś problem... Co Cię boli powiedz?
I powiem Ci, ze w każdej mojej WUESCE tak będę robił :)


Nie wiedziałem, ze są do tego kleje - więc stary sposób chciałem wypróbować z żyledkami.
Przeciwwagi mogłem wrzucić w ocynk przynajmniej by mi jeden zestaw który leży w garazu nie złapał małego nalotu.
A nie wiem w ogóle po chuj ja Ci się tłumaczę.

A po drugie to są rzeczy których jak zwykle się dopierdalasz....



A może tak jak Wy zaczniemy jechać Saviera?
Ze jest prawiczkiem, że prędzej Muciek kupi rower niż Savier zaliczy laske lub, ze savier jest gejem..
A może poszukamy w necie podobnych zdjęć do Saviera i założymy o tym temat?

Od kiedy masz admina wozisz się jak smród po gaciach....!
Cały czas masz jakieś uszczypliwości...!
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Savier » 2012-12-04, 18:20

Nie ma sensu cynkowania łożysk główki, bo:
  • - to jest schowane,
    - tam jest smar
    - części ciągle są w ruchu
    - nie jestem pewien jak zachowa się ocynk po takim ekhem ruchani* - może go zmieli i z tego powstanie maź cynkowo-smarowa :D
Także moim skromnym zdaniem lepiej jest zawalić stożkowe i będzie korzystniej pod względem użytkowym, ale wueski to i tak tylko wueski ;D.
A może tak jak Wy zaczniemy jechać Saviera?
Jestem za! :>


Tak serio, określmy sobie jasne zasady i się ich trzymajmy, wtedy nie będzie problemu. Za dużo jest banowania z Waszej strony za duperele (Gumshield to naprawdę porządny gościu). Wiem, że zaraz się odezwą głosy, że ja to niby lepszy :). Ale dopóki na górze nie będziemy sie dogadywać to na dole cóż, też dobrze nie będzie... Mnie rozwój forum nie kręci. Chyba zmądrzałem, a może mam ważniejsze sprawy na głowie. ;-)

Awatar użytkownika
AudioBas
Administrator
Posty: 4114
Rejestracja: 2011-03-15, 19:07
GG: 3615115
Moje maszyny: www.WSK.AudioBas.pl
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: AudioBas » 2012-12-04, 18:24

Ja cynkowałem bieżnie, nakrętki itp, wszystki widać bez problemu więc nie do końca jest schowane jak piszesz :)
Zresztą proszę się odjebać od mojej główki ramy :)
Profesjonalne zapłony CDI WSK i nie tylko... KLIKNIJ :super:
Uważaj na podróby! ---> ZOBACZ

Awatar użytkownika
Kapiii
Założyciel
Posty: 601
Rejestracja: 2007-01-01, 23:11
GG: 2256655
Moje maszyny: .
WSK MR16T
WSK 2.66
Promot NC125
MTX 3-03
SKM 250
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Kapiii » 2012-12-04, 19:05

Nie znam sprawy Saviera, może dlatego że aż tak często nie czytam SB, ale to on ma moda i pewne możliwości. Po to jest ostrzeżenie a nawet ban, aby korzystać. To, że ktoś z kimś jedzie oznacza tyle, że nie jest przystosowany do życia w społeczeństwie.

Skinder, jak na moje w wielu wątkach potrafił opanować gównarzerie na różne sposoby, chociażby dorzucając trochę bluzg w wątku, ale zawsze do celu. To jest właśnie to o czym mówię. Niby taki układ na forum jest zły, że co chwile ban, ale dzięki temu dalej funkcjonujemy. Gdyby ktoś mnie zbluzgał na forum za nic, to na pewno odrazu bym go wyjebał, szczególnie że sam zaatakował. I tak powinno być. Skoro są osobnicy, którzy tak robią, to czemu nie skorzystać z PW? Chociaż sam widziałem wiele razy jak to własnie Mody rozkręcały imprezę na SB typu jakieś dissy itd. Więc to jak co niektórzy Was traktują jest też Waszą winą.
Savier pisze:Mnie rozwój forum nie kręci. Chyba zmądrzałem, a może mam ważniejsze sprawy na głowie.
Nie tak bym to określił. Wypaliłeś się. Próbowałeś coś zdziałać na forum. Mamy porządki, dopieliśmy biblie, mamy jako taki spis ale zauważając, że każdy ma to w dupie stwierdziłeś, po co się pocić skoro można nie robić nic a i tak się nie zmieni :) A poza tym muszę dokończyć silnik w leleku. Mam rację?
Alien pisze:Oplaty to jak dla mnie abstrakcja.
O to właśnie chodzi. Mam w dupie opłaty, nie płacę. Idę na wsk.online.
AudioBas pisze: zaraz urząd się dowali i inne rzeczy....
Wydaję mi się, że do odpowiedzialności zostanie jakby co poprowadzona tylko jedna osoba z Naszego grona. Jednak posiadam pokaźną liczbę naklejek forumowych które z chęcią ludziom ofiaruję, raz że reklama idzie w świat a dwa, że nie do końca tak za nic ta opłata, ale za naklejkę z forum. Kwestia opłat kwestią do dyskusji.

Audio, Skinderowi raczej chodziło o to, aby pokazać, że z początków każdy z Nas nie był pro, lecz wręcz odwrotnie. Ale doszliśmy do jakiegoś poziomu wtajemniczenia.
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: kapiii@o2.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Skinder » 2012-12-04, 19:30

To jest właśnie mentalność wueskowicza, uderz pięścią w stół a nożyce się odezwą. Pokaż komuś błąd a zmiesza Cię z gównem. Ja nikogo nie prosiłem o administratora i od momentu kiedy otrzymałem status, nie zmieniłem podejścia do niczego. Tak samo jade Saviera, pociskam dzieciaków i całą reszte. Co do sb, to jak kur** mamy reagować na jakieś teksty o zapinaniu lasek, jakieś kur** gdybania na temat ruchania z dymaczem ? Ja rozumiem, każdy jest inny, niektórzy chcieliby się pochwalić że wczoraj zamoczyli, są na dobrej drodze żeby zamoczyć itd, ale mnie tam jakoś nie kręci opowiadanie swoich przeżyć albo dopytywanie kogoś o szczegóły intymnych akcji, no kur** ja tam nie chciałbym żeby pół forum wiedziało co ja robiłem z kimś wieczorem albo jak się do tego zabierałem. Muciek robi galerie best of shoutbox, która jest tego dowodem - nie przeczę, tam pare tekstów jest zmienionych albo są przedstawione w innym kontekście, ale 95% to wycinki z codziennych rozmów, które prezentują kto co i w jaki sposób się wypowiada.

Awatar użytkownika
Kapiii
Założyciel
Posty: 601
Rejestracja: 2007-01-01, 23:11
GG: 2256655
Moje maszyny: .
WSK MR16T
WSK 2.66
Promot NC125
MTX 3-03
SKM 250
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Kapiii » 2012-12-04, 19:55

AudioBas pisze:Od kiedy masz admina wozisz się jak smród po gaciach....!
Zapomniałem odnieść się do tego. Zapytaj Borewicza i Saviera, czy też Seby440. Gdy ktoś się pojawia nowy, zawsze słyszę ten sam tekst...
Kupię polskie motocykle sportowe, kontakt: kapiii@o2.pl
http://www.mr16bp.blogspot.com ®

Awatar użytkownika
Skinder
Posty: 2220
Rejestracja: 2007-03-22, 15:49
Moje maszyny: Perkoz 0001
Lokalizacja: Lubicz
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Skinder » 2012-12-04, 20:23

W sumie nie będę ukrywał, ale lubię jak komuś się wydaje, że w dupę mu wiatr wieje :)

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Savier » 2012-12-04, 20:47

Traktowałem Was jako znajomych, żeby sobie pogadać itd., ale jak Wam wadzi to spoczko. Pisałem, że jak coś nie pasi to pisać od razu, w końcu wiemy gdzie jest problem :D.
Nie tak bym to określił. Wypaliłeś się. Próbowałeś coś zdziałać na forum. Mamy porządki, dopieliśmy biblie, mamy jako taki spis ale zauważając, że każdy ma to w dupie stwierdziłeś, po co się pocić skoro można nie robić nic a i tak się nie zmieni A poza tym muszę dokończyć silnik w leleku. Mam rację?
Joo, coś w tym jest Paweł.

Awatar użytkownika
Alien
Posty: 1981
Rejestracja: 2007-03-13, 00:06
GG: 0
Moje maszyny: M21W2 '72, Romet Komar typ 100, Kobuz '82
Lokalizacja: Słomniki/Kraków
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Alien » 2012-12-04, 20:53

Audio wyluzuj, jak ja tu przyszedłem po raz pierwszy to chciałem Garbuske przerobić na Kobuza, tfu! :oops:
Alien napisał(a):Oplaty to jak dla mnie abstrakcja.
O to właśnie chodzi. Mam w dupie opłaty, nie płacę. Idę na wsk.online.
A czy ja powiedziałem, że to ja nie chce płacić? Uważam że większość nie zapłaci...ale może to i lepiej, nie wiem. Sam osobiście wchodzę tylko na to forum (sporadycznie na eshaelke), bo jak widzę co jest tutaj to boję się zaglądać gdzie indziej.

Ciężka sprawa zawrócić Wisłę kijem..albo faktycznie opłaty albo więcej warnów, więcej banów, więcej terroru :)

Można by też zawiesić forum na powiedzmy 3dni w czasie weekendu z wywieszonym obwieszczeniem na czerwono: "Forum zamknięte czasowo ze względu na bluzgi, brak gramatyki i niski poziom wypowiedzi" - pod spodem regulamin skrócony z wyszczególnieniem co nie będzie tolerowane. Kto się będzie logował to poczyta...a później znowu warny, terrror i jakoś to bedzie :D

Awatar użytkownika
rafalgb
Posty: 479
Rejestracja: 2011-02-16, 05:20
GG: 6822956
Moje maszyny: wsk175
wsk125
junak m10
XTZ 750
Lokalizacja: 64-980 trzcianka
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: rafalgb » 2012-12-04, 20:54

Jestem od jakiegoś czasu na forum i widzę ze często trafiają tu młodzi ludzie i od razu grają Kozaków ale coraz częściej starsi kupują wsk bo w dzieciństwie na takiej jeździli.
Wydaje mi sie ze musimy sobie obrać pewne priorytety których my starzy a w szczególności administracja będziemy sie trzymać i wydaje mi sie ze nie może tu być wyklinania jednego na drugiego jeśli ma to być poważne forum i nie ma znaczenia czy moto kosztuje 20tys czy 200pln.
nie mam nic do administracji ale wydaje mi sie ze w sztabie powinny siedzieć osoby dojrzałe.
Bany jak najbardziej ale po ostrzeżeniu młody tez potrzebuje czasu na naukę
Sawier mlody czlowiek ale wydaje mi sie ze pasuje pewnie dlatego ze taki mlody to inni fikaja
WSK 175 CDI POWER
Wysłane z mojego Laptopa :)

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Poziom forum.

Post autor: Savier » 2012-12-04, 21:00

Bany jak najbardziej ale po ostrzeżeniu młody tez potrzebuje czasu na naukę
Też tak myślę, ale podobno to nie ma sensu. :-)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość