MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Odpowiedz
bayu

MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Post autor: bayu » 2016-12-04, 00:10

Panowie zapraszam wszystkich na motomikołaje z krakowa i okolic :)
Sam jade :)

Zbiórka pod Tauron Area w Krakowie 04.12.2016 w niedziele o 10,, wyjazd o 11 na rynku będziemy od 12 do ok 14 będzie zbiórka i konkursy oraz rozdawanie cukierków wszystko co trzeba to motocykl ciepłe ubranie cukierki i ew strój mikołaja w Tesko po 14zł (gdyby ktoś nie miał ) wiec zapraszam i przepraszam ze tak puzno pisze ale miało nie być. Kto nie ma motocykla to zapraszamy jako turystę :)

https://www.facebook.com/motomikolajekrakow/

https://www.youtube.com/watch?v=0e-X-M0 ... e=youtu.be

Pozdrawiam

bayu

Re: MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Post autor: bayu » 2016-12-04, 16:24

Niedziela 9:00 Renifer gotowy do wyjazdu ;) Cukierki zakupione w sobote wieczorem więc wszystko jest

Tankowanie po drodze i oto jeden Pan na stacji przy płaceniu dziwnie Spogląda na Mikołaja w Kakasku:) hmm Konsternacja

Poczym gdy odchodze od kasy wyjasnia że jego dziecko mnie wypatrzyło z auta przy przeciwległym dystrybutorze jak tankowałem i czy moge mu wręczyć batona którego sam mi daje :), oczywiście zgadzam, zamaskowany brodą z uniesiona szczęką Kasku podchodzę do Auta i Już Pierwsze Dziecko uszczęśliwione :) :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bayu

Re: MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Post autor: bayu » 2016-12-04, 16:50

Zbiórka o 10 na Tauron Area Kraków
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

bayu

Re: MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Post autor: bayu » 2016-12-04, 17:04

Wyjazd z Parkingu ok 11, Kolumna Ponad 500 motocykli jedziemy ok 25km/h prowadzeni przez Policje wszystko dobrze zorganizowane i bezpieczne. Na rynku jesteśmy po 11
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.




bayu

Re: MOTO MIKOŁAJE KRAKÓW 2016

Post autor: bayu » 2017-12-03, 15:29

Panowie ktoś się wybiera na tego roczne mikołaje??? W krakowie lub gdzie kolwiek indziej?
Ostatnio zmieniony 2017-12-03, 15:46 przez bayu, łącznie zmieniany 1 raz.


Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość