Problem z odpalaniem po kompleksowej renowacji

Odpowiedz
Quattro420
Posty: 3
Rejestracja: 2020-04-13, 17:14
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 Kos 1983r. Wersja czarne pokrywy
Komar 2350
Kontaktowanie:

Problem z odpalaniem po kompleksowej renowacji

Post autor: Quattro420 » 2020-09-15, 11:30

witam
Posiadam kosa 83r
Przeprowadziłem kompleksową renowacije od a/z na ori częściach
I tak mam założony tlok od aliena pierwsze odpalenie było piękne i to z ręki po poskładaniu wszystkiego do kupy bez podłączania świateł z aku bo nie miałem jeszcze unitry motór jezdzil bajecznie lecz po dłuższym postoju byl problem z odpaleniem miedzy czasie skonczylem całą elektryke i przyszło do jazdy a on ciezko odpala a jak juz odpali to nieprzyjmuje gazu i pyraka chwile i gasnie
Troszke go zalewa
Mam 2 glowice jedna splanowana drugą się szkielkuje moto przejechał na tej splanowanej z 50km i git czy do splanowanej glowicy musze ustawić inaczej zapłon?
Zacząłem przestawiać zapłon lewo prawo normalnie 3 dni przestawiania zmienilem przerywacz sprawdziłem gaźnik iglica na 3 kanatku od góry na 3 świecach to samo instalacija sprawdzona czy nie ma uszkodzonego kabla iskra ładna na zewnątrz ale czy jest jak wkręcę świece tego nie wiem kondensator zmieniony ale iskrzy na platynkach brak mi juz siły do wieśi wszystko bylo dobrze i nagle się posypało mieszanka 1:25
Ktoś coś słyszał ze gaznik nie może być ustawiony idealnie poziomo bo u mnie tak jest i może przez to ją zalewa jak ustawic gaznik z kruccem?
Co mogę jeszcze sprawdzić ?
Płakać mi się chce tyle kasy poszło a motór stoi

halcik
Posty: 2232
Rejestracja: 2015-11-30, 09:25
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOS 85 i inne
MZ ES 250/2 i inne
WFM OSA M52 i M50
Lokalizacja: Kutno
Kontaktowanie:

Re: Problem z odpalaniem po kompleksowej renowacji

Post autor: halcik » 2020-09-15, 20:54

Długo stała, sprawdź np zaworek w gaźniku skoro zalewa, może dysza niskich obrotów się zatkała, podmien gaźnik lub go omiń.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość