problem schemat

Odpowiedz
cander

problem schemat

Post autor: cander » 2007-07-18, 23:38

schemat
Mam pytanie do tego schematu:
1. W stacyjce pod 16 jest oznaczenie jakby miał być jakiś wtyk a go tam nie ma. Chyba, że ozacza to coś innego??
2. Dlaczego połączenia prostownika wyglądają tak jak wyglądaja??
3. W przedniej lampie mam kostkę na 3 przewody czy ma ktoś jakieś rozwiązania pod ten schemat na 3 przewody??

andi
Posty: 376
Rejestracja: 2007-01-22, 14:03
GG: 0
Lokalizacja: Wołczyn
Kontaktowanie:

Post autor: andi » 2007-07-19, 07:34

cander pisze:1. W stacyjce pod 16 jest oznaczenie jakby miał być jakiś wtyk a go tam nie ma. Chyba, że ozacza to coś innego??
odp. wtyk ominięto i podłączono cewkę świetlną pośrednio przez przełącznik świateł do żarówki
cander pisze:2. Dlaczego połączenia prostownika wyglądają tak jak wyglądaja??
odp. tak wygląda bo tak ma wyglądać, w tym typie motocykla jest wykorzystana tylko połowa mostka prostowniczego .
cander pisze:. W przedniej lampie mam kostkę na 3 przewody czy ma ktoś jakieś rozwiązania pod ten schemat na 3 przewody??
Jeżeli chodzi Ci o kostkę do żarówki od świateł głównych to tak ma być ,
1. kabel światła długie
2. kabel światła krótkie
3. masa
żarówka od pozycyjnych ma osobne zasilanie .

cander

Post autor: cander » 2007-07-20, 21:57

Wielkie dzięki za pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanko: jakie powinny być żarówki w owej WS(ce) 125??
Bo może to przez nie mam problemy i czy ktos kupował żarówkę ledową zamiast "produkować" tą omawianą lampkę diodową. W sklepie mi powiedzieli dziś, ze taka dwuwłóknikowa kosztuje koło 20 zł w kolorze czerownym, ale dziś nie maja...
Zdravim Vas

kamilux

Post autor: kamilux » 2007-10-13, 19:29

Jeżeli chodzi o żarówki to mogą byc 12V ja takie mam i działaja bez problemów. Od samochodu założyłem...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości