Problem z tylnym światłem - nie swieci drogowe

Odpowiedz
DNV
Posty: 181
Rejestracja: 2016-11-08, 18:56
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 M06B3
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Problem z tylnym światłem - nie swieci drogowe

Post autor: DNV » 2019-02-16, 20:06

Witam , mam próblem którego nie potrafię rozwiązać . Wsk 175 kobuz , nowa instalacja wszystko podpięte nam należy wedle schematu stacyjka przełącza jak w instrukcji , światło stop działa , żarówka podświetlające tablice rejestracyjna swieci a zwykle światło drogowe nie swieci . Na kablach na dwóch przewodach jest + a na czarnym minus który się załącza po wciśnięciu hamulca . Również jest masa na śrubie w lampie. W sumie to nie do końca rozumie działanie tej lampy bo żarówka ma dwa piny a w środku w lampie jest jeden bolec i boczny do masy . Czy ktoś jest w stanie pomoc ?

radar
Posty: 95
Rejestracja: 2015-12-19, 13:27
GG: 0
Moje maszyny: M06B3 '71
Lokalizacja: Lubelskie
Kontaktowanie:

Re: Problem z tylnym światłem - nie swieci drogowe

Post autor: radar » 2019-02-17, 12:40

Przeczytaj jeszcze raz Swój post, bo dla mnie panuje w nim delikatny chaos. Jeśli dobrze zrozumiałem, masz problem ze światłem pozycyjnym w tylnej lampie. Żarówka pozycji i podświetlenia tablicy to to samo - zasilanie ze stacyjki, masa z nadwozia. Światło stop jest na żarówce z jednym włóknem, dlatego masz jeden styk w lampie pod który podpinasz zasilanie spod sygnału dźwiękowego a masę spod automatu stop.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości