Ile lakieru ?

Awatar użytkownika
Xabi
Posty: 292
Rejestracja: 2007-11-02, 17:26
GG: 0
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontaktowanie:

Re: Ile lakieru

Post autor: Xabi » 2008-02-01, 16:19

No bez pistoletu to możesz zapomnieć o robocie. Musi to być specjalny lakierniczy pistolet. Ja mam firmy SATA. Poszukaj takich, warto mieć. No i jeszcze prócz samego pistoletu trzeba umieć natryskiwać farbę. Musi to być nie za gruba warstwa pwłoki lakierniczej aby nie byo zacieków. Ani tez za cieńka, bo będzie przeświywać podkład ;)
->>.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸ < O.S.T.R. >.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.<<-

Awatar użytkownika
Xabi
Posty: 292
Rejestracja: 2007-11-02, 17:26
GG: 0
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontaktowanie:

Re: Ile lakieru

Post autor: Xabi » 2008-02-01, 16:22

No można też jeszcze malować Spreyami. Tylko to też trzeba umieć natryskiwac. A poza tym malowanie karoserii Spreyami to raczej efekt kiepski i nie na długo. Jak dla mnie to Spreye nadają się do robienie zaprawki, tak zeby podmalować jakieś odprysk i zarysowania. ;)
->>.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸ < O.S.T.R. >.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.<<-

Andrzej_88

Re: Ile lakieru

Post autor: Andrzej_88 » 2008-02-01, 16:22

A innego sposobu nie ma ?

Awatar użytkownika
Xabi
Posty: 292
Rejestracja: 2007-11-02, 17:26
GG: 0
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontaktowanie:

Re: Ile lakieru

Post autor: Xabi » 2008-02-01, 16:27

Oddać do profesjonalnej lakierni. Albo samemu, innej możliwości nie ma.
->>.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸ < O.S.T.R. >.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.<<-

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: Ile lakieru

Post autor: Fenix » 2008-02-01, 18:29

Tak prawdę mówiąc, to spraj możesz potraktować jedynie jako trening w malowaniu. I to radziłbym ci zrobić = potrenować, zwłaszcza malowanie trochę większych, płaskich powierzchni: np. bak, albo boczki. Nie bierz się za malowanie od razu docelowym lakierem. Prawie murowane, że trzeba to będzie potem zdrapywać i klagi zanosić do profesjonalisty, żeby za ciebie dokończył (znasz to powiedzenie: "hebluj synku, hebluj. Tata po tobie poprawi... siekierką!") :what:
e-kiosk FENIXa ==> http://fenix.nextpress.pl" target="_blank

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości