Katalog części zamiennych - dla ludzkości

Fenix
Posty: 494
Rejestracja: 2007-01-30, 20:17
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOBUZ
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Post autor: Fenix » 2007-10-26, 22:04

Shoei pisze:...Szkoda ze dopiero ja wpadlem na pomysl zeskanowania jej bo niepotrzebnie wydalem duzo pieniedzy zeby ja dostac. Jedynie wypada mi podziekowac pseudo fachowcom ktorzy nie chcieli sie nia podzielic wczesniej.
A ja ci dziękować nie będę! Jak dla mnie to jesteś miniaturką tej "grupy" darczyńców lepero-podobnych (chojarska, beger i cała reszta "wspaniałomyśnych"), którzy rozdają to, co zapieprzyli innym i udają, że nic się nie stało. Że trzeba im nawet dziękować...
Cały ten twój post jest zwyczajnie, po prostu żałosny.

Awatar użytkownika
Shoei
Posty: 195
Rejestracja: 2007-06-06, 03:19
GG: 1233445
Moje maszyny: www.wsk-perkoz.blogspot.com
Lokalizacja: Lubartów
Kontaktowanie:

Post autor: Shoei » 2007-10-27, 01:49

Twoje pieniądze = Twoja sprawa. Nie rozumiem, dlaczego żalisz sie z tego powodu na Forum.
"Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej."


http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Zgodnie z ta definicja "żale się" ponieważ taka jest idea forum wymiana poglądów.
Wspaniała inicjatywa. Może w końcu...
Bez fachowej literatury nie złożysz silnika sam nie robiąc tego wcześniej zawsze będziesz miał z czymś problem. Do tego jest forum zęby sie poradzić. Inna sprawa ze dużo ludzi wchodzi na forum i zadaje pytania te co są opisane w książkach z kilku powodów. Miedzy innymi lenistwo nie chce sie szukać wiec lepiej zadać pytanie poczekać parę godzin siąść przed komputerem i przeczytać odpowiedz w międzyczasie robiąc coś zupełnie innego niż problem na który szuka się odpowiedzi.


Myślisz, że nikt nie wpadł wcześniej na taki pomysł? Po prostu jako pierwszy znalazłeś na to czas i chęci.
Jeden użytkownik miał wersję papierową i oferował możliwość zakupu kopii katalogu za cenę kserowania. Katalog ma około 300 stron i nikt w necie raczej go nie zamieści. Raz że to sporo danych i zajmuje dużo miejsca a dwa że materiał dosyć deficytowy i za darmo nikt go nie odda.
Tak czy siak musisz zaczekać aż Berek wróci z wojska bo to on właśnie ma katalog

Inni tez mieli czas i chęci. Tylko ja dla większości nie dla jednostek.

Nie myśl, że po puszczeniu w obieg skanów...
To była bardziej metafora jednak faktem jest ze są ludzie którzy cenią sobie oryginalność jestem jedna z tych osób ale uwierz mi nie tylko tacy ludzie istnieją są tez tacy którzy po prostu nie maja dostępu nawet do nie oryginalnej literatury wiec dla nich "moje skany" sie bardzo przydadzą. A cena i tak spadnie takie są prawa rynku popyt podaż.
A ja ci dziękować nie będę!
I nie musisz ten komu sie to przyda to zrobi.
...którzy rozdają to, co zapieprzyli innym i udają, że nic się nie stało.
Poczytaj pierwszy post Wojtka w tym temacie. Czyli są równi i równiejsi jak ja bym był na miejscu berka i vice versa to wtedy bym był dobry bo kolegom udostępnię katalog ale jak już większej społeczności miłośników motocykli WSK to już jestem "ten zły". Bo takie wrażenie można odnieść czytając twoje słowa.
Cały ten twój post jest zwyczajnie, po prostu żałosny.
Rozwiń co rozumiesz poprzez sformułowanie żałosny. Prawda kole w oczy?
http://wsk-perkoz.blogspot.com Kupie motocykl oraz części do WSK Perkoz

Awatar użytkownika
Wężu
Posty: 1149
Rejestracja: 2007-06-26, 12:36
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B1, WSK M06 B3 3x, Iż 49
Lokalizacja: Rdziostów
Kontaktowanie:

Post autor: Wężu » 2007-10-27, 10:28

A ja będę Ci Shoei bardzo wdzięczny. Biorąc pod uwagę to że nie zarabiam nie mam jak kupić sobie orginał bo po prostu mnie na to niestać.
Jeżdżę motocyklem WSK ;)

Ekipa Południe®

Awatar użytkownika
1angel
Posty: 1113
Rejestracja: 2007-01-19, 18:14
GG: 10200026
Moje maszyny: Kilka legend PRLu
Lokalizacja: WGR
Kontaktowanie:

Post autor: 1angel » 2007-10-27, 15:20

strasznie najechaliście na Shoei'a jak by zrobił coś złego a przecież jest wręcz przeciwnie , ja również będę ci wdzięczny za te skany :zdrowko:
no stop signs, speed limit, nobody’s gonna slow me down

Awatar użytkownika
Gaceczkos
Posty: 203
Rejestracja: 2007-01-01, 23:28
GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Gaceczkos » 2007-10-27, 15:36

Nikt nie ma pretensji do Shoei'a, za to, że udostępnił skany szerokiej grupie osób, którym się one przydadzą. Jak napisałem wcześniej, wspaniała inicjatywa. Strasznie jednak razi forma wypowiedzi, pełna urazy do osób, które nie zrobiły skanów tego, co maja w swoim posiadaniu. Zachowanie pasujące bardziej do dzieciaka z podstawówki, niż do dorosłej osoby. Jak dla mnie możesz się uważać za zbawcę ludzkości (taki charakter ma Twój post), Twoja sprawa. Tylko zauważ w jaki sposób jest to odbierane.
WSK - Wrócisz Szybciej Koleją

Awatar użytkownika
Shoei
Posty: 195
Rejestracja: 2007-06-06, 03:19
GG: 1233445
Moje maszyny: www.wsk-perkoz.blogspot.com
Lokalizacja: Lubartów
Kontaktowanie:

Post autor: Shoei » 2007-10-27, 18:15

Masz racje Gaceczkos. Wiesz co to znaczy katharsis.

Katharsis (gr. κάθαρσις = oczyszczenie) – jedna z podstawowych kategorii tragedii, zwłaszcza starożytnej. Pojęcie utworzył i zdefiniował Arystoteles w VI rozdziale Poetyki. Uznał on, że celem sztuki jest wzbudzenie u widza uczuć litości i trwogi, aby przez to oczyścić jego umysł z tych doznań, co rozumiano jako rozładowanie uczuć.

Wydaje mi sie ze udało sie to uzyskać. Jak dziecko z podstawówki. Wiesz czytając forum niektóre posty dla mnie sa tez jakby pisane przez dzieci ja nie pisze komuś dziecko idź do piaskownicy tylko staram sie zrozumieć co ten ktoś chciał w ten sposób przekazać.

Jak jest odbierane? Napisze tak. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Co tego przykładem jest nasza wymiana zdań.

[ Dodano: 2007-10-27, 22:49 ]
Fenix pisze:Jak dla mnie to jesteś miniaturką tej "grupy" darczyńców lepero-podobnych (chojarska, Beger i cała reszta "wspaniałomyślnych"), którzy rozdają to, co zapieprzyli innym i udają, że nic się nie stało.
Katalog części zamiennych WSK 175.
http://torrenty.org/torrent/164768

Btw. Kto z Was jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień...
http://wsk-perkoz.blogspot.com Kupie motocykl oraz części do WSK Perkoz

Awatar użytkownika
Shoei
Posty: 195
Rejestracja: 2007-06-06, 03:19
GG: 1233445
Moje maszyny: www.wsk-perkoz.blogspot.com
Lokalizacja: Lubartów
Kontaktowanie:

Post autor: Shoei » 2007-10-28, 13:09

Wszystko mozna tylko na dluzsza mete jest to bezsensowne.

Jezeli kogos przeraza wysylanie SMS zeby dostac konto na torrenty.org......

Plik torrent na darmowej stronie z torrentami.
http://www.tnp.com.pl/torrent,105155,Ka ... -pdf-.html
http://wsk-perkoz.blogspot.com Kupie motocykl oraz części do WSK Perkoz

Awatar użytkownika
Wężu
Posty: 1149
Rejestracja: 2007-06-26, 12:36
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06 B1, WSK M06 B3 3x, Iż 49
Lokalizacja: Rdziostów
Kontaktowanie:

Post autor: Wężu » 2007-11-02, 21:36

Przed godziną dostałem książke: Motocykl WSK - M21W2 Instrukcja obsługi i napraw bierzących. Więc jak znajde czas(a teraz mam go mało) to poskanuje i wrzuce na forum. Ale nic nie obiecuje bo tego jest 111 stron a ja mam 2 motory do zrobienie i jeszcze szkoła.
Jeżdżę motocyklem WSK ;)

Ekipa Południe®

Awatar użytkownika
Berek
Posty: 140
Rejestracja: 2007-01-03, 00:49
GG: 0
Lokalizacja: Łódź/Letterkenny
Kontaktowanie:

Post autor: Berek » 2007-12-25, 19:16

Troche przykro sie czytało te wypowiedzi.nie równi i równiejsi.jest osoba.zwrocila sie z prośbą jak czlowiek.wiec czemu nie?a moze powinienem w zębach go przynieść na zawołanie każdego?w d.. Mam jego wartość bo dla mnie to dokument bezcenny.wkurza mnie fakt ze każdy chce brać ale dyskusję na ten temat sa niepotrzebne w tym temacie.mam pomysl co do tego katalogu na którym każdy skorzysta kto bedzie chcial.ale to spokojnie.BTW' p.fachowcy' godzinami siedzą szukaja i wydają majątek.pomyślcie tez o tym.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości