wsk rejestracja

Odpowiedz
Norbi
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-22, 21:21
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Zwoleń
Kontaktowanie:

wsk rejestracja

Post autor: Norbi » 2013-01-30, 09:06

Witam. Mam okazje kupić wsk lecz ona nie ma tablicy rejestracyjnej, ale dowód jest i umowy też. Moje pytanie to gdy pójdę z umową i dowodem to bezproblemowo zarejestruje, czy muszę coś może spisać z właścicielem o braku tablicy, albo ktoś już może miał taki przypadek i mógłby mi opisać co po kolei się robi w takiej sytuacji?

Awatar użytkownika
jakemdural
Posty: 411
Rejestracja: 2011-02-01, 13:23
GG: 0
Moje maszyny: wski wfmki
cezeta komarki
i inne
Lokalizacja: Skierniewice
Kontaktowanie:

Re: wsk rejestracja

Post autor: jakemdural » 2013-01-30, 09:23

Piszesz oświadczenie że dnia tego i tego podczas przejazdu z tąd dotąd zgubiłeś tablicę rej. o numerze itd itp
Jak będziesz w WK to powiedz kobicie że zgubiłeś tablicę a ona już cię poinstruuje.

Norbi
Posty: 26
Rejestracja: 2013-01-22, 21:21
GG: 0
Moje maszyny: wsk 125
Lokalizacja: Zwoleń
Kontaktowanie:

Re: wsk rejestracja

Post autor: Norbi » 2013-01-30, 10:26

Czyli o tą tablice to ja mogę się ubiegać pomimo, że nie jest on jeszcze na mnie przerejestrowany? a jak idę zarejestrować na mnie to muszę mieć opłacone OC(bo przegląd to wiem że jest niezbędny)?

Awatar użytkownika
jakemdural
Posty: 411
Rejestracja: 2011-02-01, 13:23
GG: 0
Moje maszyny: wski wfmki
cezeta komarki
i inne
Lokalizacja: Skierniewice
Kontaktowanie:

Re: wsk rejestracja

Post autor: jakemdural » 2013-01-30, 12:14

Nie, niestety musisz na siebie przerejestrować. Dostaniesz nową blachę itd.
Chyba że ma już tzw białe blachy to wtedy najlepszym wyjściem jest by właściciel z dowodu poszedł do WK i zgłosił że tablice zgubił itp to za (chyba) 50 PLN mu nową wyrobią POD WARUNKIEM ŻE SĄ TO DOKUMENTY NOWEGO TYPU CZYLI TZW BIAŁE BLACHY

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość