rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Odpowiedz
Awatar użytkownika
Śniegu
Posty: 93
Rejestracja: 2015-03-09, 20:16
GG: 0
Moje maszyny: wsk trójka
WSK x2 remont
Lokalizacja: solca mala
Kontaktowanie:

rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Post autor: Śniegu » 2015-03-31, 13:42

Witam,mam na imię Tomek.Jestem tu nowy,lecz od kilku lat wasze forum mi bardzo pomaga w rozwiązywaniu problemów.Teraz mam inny problem którego chyba nikt tu wcześniej nie opisywał bo nic nie znalazłem.Kupiłem dokumenty wyrejestrowane w 1989 roku z ramą do WSK 125. Byłem w W-K żeby zarejestrować motocykl.Pani z okienka mówi"mogę Panu dać czerwoną tablice żeby pan pojechał na przegląd lecz nie radzę ponieważ my musimy dostać potwierdzenie z tamtego W-K że motocykl był tam zarejestrowany.Nie radzę dlatego bo jeśli nie dostaniemy tego potwierdzenia to nie zarejestrujemy motocykla i szkoda pana pieniędzy na przegląd i 37 zł będzie trzeba zapłacić teraz u nas"(za tablicę,znaki, pc ,opłata ewidencyjna).Zaryzykowałem wziąłem tablicę,nowy dowód(ten miękki) i mam miesiąc na przegląd. Narazie nie będę go robił ,poczekam na to potwierdzenie i wtedy się udam do SKP .Możecie mi powiedzieć czy to potwierdzenie to tylko formalność?Miła pani z okienka powiedziała że ostatnio mieli przypadek że odmówili dać tego potwierdzenia i nie zarejestrowali motocykla.Czy opinia rzeczoznawcy w czymś pomoże jeśli będę chciał na unikat rejestrować?

Awatar użytkownika
Śniegu
Posty: 93
Rejestracja: 2015-03-09, 20:16
GG: 0
Moje maszyny: wsk trójka
WSK x2 remont
Lokalizacja: solca mala
Kontaktowanie:

Re: rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Post autor: Śniegu » 2015-04-01, 20:10

heh. Widzę że brak zainteresowania:P.Dziś dzowniłem do WK ,powiedzieli że dostali to potwierdzenie ze starego WK i nie będzie problemu z rejestracją motocykla.:) Banan na gębie jak nie wiem co Panowie i Panie :)

Awatar użytkownika
Charlotta
Posty: 463
Rejestracja: 2013-11-22, 19:12
GG: 0
Moje maszyny: Osa M50, Osa M52, Shl M11
Lokalizacja: Kursko
Kontaktowanie:

Re: rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Post autor: Charlotta » 2015-04-01, 20:43

Dając potwierdzenie łaski nie robią, ale może się zdarzyć, że zeszyt z danymi zaginął i po prostu nie mają danych. No ale sprawa już widzę załatwiona, to ciesz się :-)

Piter7391
Posty: 147
Rejestracja: 2013-05-26, 12:29
GG: 0
Moje maszyny: Wsk Kos 125
Wsk M06 B3 x2
Garbuska
KawasakiLTD 750 AME
Lokalizacja: Radom
Kontaktowanie:

Re: rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Post autor: Piter7391 » 2015-04-01, 21:47

Jak by nie było potwierdzenia od innego WK to też by przeszło, rozmawiałem z facetem który kupił papiery od WFM (nie było adnotacji o wyrejestrowaniu ani obciętego rogu) i opowiadał ,że jak zmieniały się województwa,gminy itp. itd. to takie stare potwierdzenia że coś było zarejestrowane częściowo poginęły, w jego przypadku też tak było, stare WK nie miało jak potwierdzić a w nowym uznali mu że mogą zarejestrować.

Awatar użytkownika
Śniegu
Posty: 93
Rejestracja: 2015-03-09, 20:16
GG: 0
Moje maszyny: wsk trójka
WSK x2 remont
Lokalizacja: solca mala
Kontaktowanie:

Re: rejestracja WSK 125.Potwierdzenie pojazdu ze starego W-K

Post autor: Śniegu » 2015-04-01, 22:32

Mi wczoraj babka powiedziała że bez potwierdzenia nic się nie zrobi.Może to zależy od WK...nie wiem.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości