Identyfikacja modelu WSK - zielony w temacie

Odpowiedz
housemdt

Identyfikacja modelu WSK - zielony w temacie

Post autor: housemdt » 2011-10-06, 17:55

Witam!
Nazywam się Michał i to mój pierwszy post na tym forum. Jako, że mam możliwość kupna pewnej WSK zarejestrowałem się. Posiadam Ogara 200 i jeszcze kilka Rometów i znam się na nich jednak o WSK mało wiem. Z tego powodu proszę o pomoc. Mianowicie chodzi o rozpoznanie modelu WSK i jej opłacalności w kupnie. Od razu mówię nie mam ŻADNYCH fotek. Możliwe że je zdobędę ale na razie posłużę się opisem słownym. Jest to motocykl WSK 125, tłumik wysoko(cross, enduro), dość mała lampa z przodu, przedni błotnik wysoko, prawa pokrywa silnika(patrząc od tyłu) jest okrągła, aluminiowa taka lekka oraz dodatkowa poprzeczka na kierownicy.
Koleś chce 1500zł za nią. Pali dobrze, papiery ma, kompletność 75-95% wizualka nie najgorsza. Warto brać? Co to w ogóle za model?
Z góry dzięki za pomoc.
housemdt

P.s. Jeśli napisałem w złym dziale proszę o przeniesienie.

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Identyfikacja modelu WSK - zielony w temacie

Post autor: Savier » 2011-10-06, 17:59

Pewnie Lelek. 1500 z papierami, hmm... Warto jeżeli rama oryginalna. Bak miała z gumami z takim przedłużeniem podchodzącym pod emblemat WSK? Boczki metalowe?
Generalnie cena dosyć allegrowa, ale zjadliwa nadal. Tyle bez papiera chodzą.

housemdt

Re: Identyfikacja modelu WSK - zielony w temacie

Post autor: housemdt » 2011-10-06, 18:09

Tak na 99% to Lelek. Za ile byłoby opłacalnie kupić? 1200?

Awatar użytkownika
Savier
Administrator
Posty: 6351
Rejestracja: 2010-05-20, 18:47
GG: 0
Moje maszyny: Lelek '76
M21W2 '76
Gil spec. '75
Lokalizacja: Działdowo/Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Identyfikacja modelu WSK - zielony w temacie

Post autor: Savier » 2011-10-06, 18:11

Jeżeli zarejestrujesz go na te papiery to jak najbardziej. Postaraj się o fotki to wszystko Ci powiemy.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości