Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Tematy nie pasujące do pozostalych dzialów
Odpowiedz
Awatar użytkownika
kwadrat49
Posty: 369
Rejestracja: 2015-01-26, 20:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK175 ,BMW 1200,SUZUKI KATANA 650,ETZ 251,SUZUKI GS650
Lokalizacja: POLSKA ,BOCHNIA
Kontaktowanie:

Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: kwadrat49 » 2017-10-25, 08:53

Wychodze z propozycja tematu "Zasluzeni uzytkownicy forum WSK" ,w zwiazku z tym ze jestem tez czlonkiem innego forum I podpatrzylem tam taki temat ,gdzie wpisuje sie ,ze tak to nazwe "na liste" zasluzonych uzytkownikow . Podkreslam jednak ze sa to uzytkownicy ktorzy przysluzyli sie w jakims stopniu do promowania forum,lub tez promuja je w taki czy inny sposob,np. na aukcjach charytatywnych opatrzonych patronatem forum, sa to tez uzytkownicy aktywni na forum ,dzielacy sie wiedza lub swiadczacy uslugi dla reszty uzytkownikow (czesto bezinteresownie) ,pod warunkiem ze te uslugi nie sa owiane fala krytyki ze strony innych uzytkownikow forum.
Podkreslam tez ,aby wpisy byly dokonywane rozmyslnie I z odpowiedzialnoscia ,aby osoby dokonujace wpisu robily to na podstawie wlasnych doswiadczen ,spostrzezen a nie z "opowiesci" . Milo by bylo gdyby pod wpisami nie pojawiala sie "g.... burza" :/ to nie temat " Najgorsi uzytkownicy " ,wiec jezeli temat sie przyjmie to powstrzymajmy sie od krytyki ,chyba ze jest podparta twardymi dowodami. W wpisie podajemy "Nick forumowy" I krotkie uzasadnienie.
Na koniec dodam ,ze temat ma dac w jakims stopniu autorytet tym osoba I podkreslic ich zaangazowanie w sprawy forum,szanujmy ich dobre imie,wiec NIE JESTES PEWIEN ,NIE WYPOWIADAJ SIE.Dopisujmy do listy kolejnych uzytkownikow kopiujac aktualnych ,tak aby lista byla przejrzysta.

Ps. Do admin ,jezeli temat do bani to kosz. :-)

Zaczne od siebie I podam w formie listy moje propozycje (podkreslam ze sa to osoby z ktorymi osobiscie mialem do czynienia ) co nie znaczy ze kogos ignoruje lub pomijam,i sadze ze lista jest o wiele wieksza:

1.Alien-anodowane tloki, pierscienie,sworznie , wyprawy z WSK I chec pomocy
2.AudioBas -zaplony ,modyfikacje ,foto-relacje,wyprawy z WSK ,opisy,pomoc dla uzytkownikow, itp
3.Bayu -waly korbowe ,modyfikacje ,organizator aukcji charytatywnych,dzielenie sie wiedza
4.Muciek -wszelkiego rodzaju modyfikacje, wiedza , pomoc forumowiczom
5.daroohd- sadze ze wyjatkowy pasjonat marki, chetnie dzieli sie wiedza,aktywny, pomocny

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Texas Ranger » 2017-10-25, 09:10

Na niektórych forach się coś takiego nie przyjęło, chociaż sam byłem wyróżniony takim tytułem na innym forum, to jestem przeciwny takiemu pomysłowi. Założenie może i szczytny i zasługujący na pochwałę, ale z drugiej strony forum to nie jest prywatne podwórko, ktoś się może poczuć urażony, że jego nie zgłoszono do takiego wyróżnienia, ktoś się może poczuć zażenowany że kogoś zgłoszono, po co tworzyć podziały, bo do tego to doprowadzi. Rzetelny forumowicz, po lekturze kilku tematów i tak się zorientuję, kto ma wiedzę i na kogo można liczyć. Jestem na NIE.

Awatar użytkownika
kwadrat49
Posty: 369
Rejestracja: 2015-01-26, 20:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK175 ,BMW 1200,SUZUKI KATANA 650,ETZ 251,SUZUKI GS650
Lokalizacja: POLSKA ,BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: kwadrat49 » 2017-10-25, 09:16

Texas Ranger pisze:
2017-10-25, 09:10
Na niektórych forach się coś takiego nie przyjęło, chociaż sam byłem wyróżniony takim tytułem na innym forum, to jestem przeciwny takiemu pomysłowi. Założenie może i szczytny i zasługujący na pochwałę, ale z drugiej strony forum to nie jest prywatne podwórko, ktoś się może poczuć urażony, że jego nie zgłoszono do takiego wyróżnienia, ktoś się może poczuć zażenowany że kogoś zgłoszono, po co tworzyć podziały, bo do tego to doprowadzi. Rzetelny forumowicz, po lekturze kilku tematów i tak się zorientuję, kto ma wiedzę i na kogo można liczyć. Jestem na NIE.
Dlatego tez napisalem ,ze jezeli temat do bani to do kosza. Mialem na mysli raczej wyroznienie uzytkownikow ktorzy na to zasluzyli a nie tworzenie podzialow.Umowmy sie ,ze wpisujemy uzytkownikow zasluzonych a nie takich ktorzy dodali zdjecie swojego motocykla, wiec nie widze powodow zeby ktos mial sie poczuc urazony.Niestety zgadzam sie ze moze to przyjac inna postac wiec jezeli temat ma bardziej szkodzic niz pomagac to szanuje twoje "Nie"
Ostatnio zmieniony 2017-10-25, 09:21 przez kwadrat49, łącznie zmieniany 1 raz.

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Texas Ranger » 2017-10-25, 09:19

Jasne, to tylko moja opinia.

Awatar użytkownika
kwadrat49
Posty: 369
Rejestracja: 2015-01-26, 20:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK175 ,BMW 1200,SUZUKI KATANA 650,ETZ 251,SUZUKI GS650
Lokalizacja: POLSKA ,BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: kwadrat49 » 2017-10-25, 09:24

Texas Ranger pisze:
2017-10-25, 09:19
Jasne, to tylko moja opinia.
Oczywiscie, dobrze ze jasno to okresliles . Szanuje takie wypowiedzi . :ok:

halcik
Posty: 2230
Rejestracja: 2015-11-30, 09:25
GG: 0
Moje maszyny: WSK KOS 85 i inne
MZ ES 250/2 i inne
WFM OSA M52 i M50
Lokalizacja: Kutno
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: halcik » 2017-10-25, 09:43

Na tamtym forum było to wprowadzone na szybko i w sumie niezależnie od zaangażowania danej osoby na forum, liczył się staż. Myślę że miało to na celu pokazanie nowym użytkownikom że dana osoba ma szerszą wiedzę na tematy związane z tamtym forum (bywało różnie). Sam mam mieszane uczucia, choć myślę, że argumenty które podajesz są jak najbardziej trafne. Tam zostało to wprowadzone i powiedzmy, że nikt nie poczuł się urażony, raczej było zdziwienie że ktoś dostał taką nobilitację. Czy powinno to zaistnieć tutaj w tej lub w innej postaci? Myślę, że każdy użytkownik nie robi nic na szybko. Więc i tak zdąży poznać forum i forumowiczów. Na pewno znajdą się osoby które dużo wniosły w forum, ale już się nie udzielają, przecież "pośmiertnie" nie będziemy chyba nikogo wywyższać. Też pozostałbym przy starym układzie

Awatar użytkownika
Adam_Ga
Posty: 1324
Rejestracja: 2011-10-16, 17:51
Moje maszyny: 125 & 175 & 350
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Adam_Ga » 2017-10-25, 10:05

Była tutaj opcja "podziękuj użytkownikowi". Zaznaczam była, bo już po którejś aktualizacji przepadła. Kapiii i Seb się zajmują sprawami technicznymi, więc najlepiej żeby oni to przywrócili.

Myślę że taka forma wyróżnienia będzie dużo lepsza niż temat z listą. Kwadrat pomysł masz dobry i to się chwali, ale wg mnie zakładanie kolejnego przyklejonego tematu nie ma sensu. Zobacz przykład "PROFESJONALNIE ODRESTAUROWANE MASZYNY" - są tam tematy z motocyklami które nie powinny się tam znaleźć oraz nie ma wielu które na to zasługują. Może to kwestia moderacji, ale większość użytkowników tego forum nie ma czasu/chęci na moderowanie wszystkiego



Tematu nie będziemy zamykać, jeśli będzie wola większości aby coś takie wprowadzić nie widze przeszkód.
"Jak się dba to się i jedzie, jak się nie dba to się nie będzie jechało"

Awatar użytkownika
kwadrat49
Posty: 369
Rejestracja: 2015-01-26, 20:12
GG: 0
Moje maszyny: WSK175 ,BMW 1200,SUZUKI KATANA 650,ETZ 251,SUZUKI GS650
Lokalizacja: POLSKA ,BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: kwadrat49 » 2017-10-25, 10:12

Adam_Ga pisze:
2017-10-25, 10:05
Była tutaj opcja "podziękuj użytkownikowi". Zaznaczam była, bo już po którejś aktualizacji przepadła. Kapiii i Seb się zajmują sprawami technicznymi, więc najlepiej żeby oni to przywrócili.

Myślę że taka forma wyróżnienia będzie dużo lepsza niż temat z listą. Kwadrat pomysł masz dobry i to się chwali, ale wg mnie zakładanie kolejnego przyklejonego tematu nie ma sensu.

Tematu nie będziemy zamykać, jeśli będzie wola większości aby coś takie wprowadzić nie widze przeszkód.
Adam_Ga, nie ma problemu , napisalem to w pierwszym poscie .To tylko moja propozycja ,jezeli wiekszoscia opini temat zostanie uznany za zbedny to nie obraze sie jezeli admin go usunie :-D W koncu na forum powinno sie brac pod uwage opinie wiekszosci a nie jednostki ,mimo to dziekuje ze nie kasujesz tematu z miejsca. :papa:

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2044
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: jjaworskyy » 2017-10-25, 10:28

Podzielam zdanie Adama, można zrobić odnośnik np pod nickiem pomógł x razy :)

Awatar użytkownika
Kosa
Posty: 1883
Rejestracja: 2016-07-30, 07:00
GG: 0
Moje maszyny: WSK Kos
WSK Z2
WSK L
Komar Sport
Komar 2350
Motorynia
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Kosa » 2017-10-25, 10:39

Również opieram przywrócenie opcji "podziękowań". Ewentualne wprowadzenie możliwości awansu dla użytkowników - uzależnione od stażu lub otrzymanych podziękowań - też mogłoby zdać egzamin...

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Texas Ranger » 2017-10-25, 15:41

Jeśli chodzi o podziękowania, to wg mnie to dobry pomysł aby to przywrócić.
Jeśli już mielibyśmy coś zmienić to np. założyć temat o najbardziej durnych pytaniach, albo najgłupszych odpowiedziach.
Ostatnio zmieniony 2017-10-25, 15:47 przez Texas Ranger, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam_Ga
Posty: 1324
Rejestracja: 2011-10-16, 17:51
Moje maszyny: 125 & 175 & 350
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: Adam_Ga » 2017-10-25, 15:46

Sprawdzałem w ustawieniach ale nie mam do wszystkiego dostępu.
"Jak się dba to się i jedzie, jak się nie dba to się nie będzie jechało"

markus20x
Posty: 124
Rejestracja: 2015-09-24, 22:17
GG: 0
Moje maszyny: Kilka Polskich sprzętów
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Zasluzeni uzytkownicy forum WSK

Post autor: markus20x » 2017-10-25, 21:27

Też jestem jak najbardziej za wprowadzeniem podziękowań dla pomagających forumowiczów, może ożywi to trochę forum i będzie więcej odpowiedzi na pytania

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość