Wymiary osi koła przedniego WSK M06B3

Odpowiedz
pawelswdn95
Posty: 2
Rejestracja: 2017-12-18, 20:48
GG: 0
Moje maszyny: WSK M06B3
Kontaktowanie:

Wymiary osi koła przedniego WSK M06B3

Post autor: pawelswdn95 » 2017-12-20, 18:44

Witam! to mój pierwszy temat na tym forum, jednak przejdę od razu do rzeczy. Mianowicie prosiłbym o wymiary osi koła przedniego, a dokładniej jej długość, gdyż nie wiem, jaką zakupić. W internecie są dostępne ośki o długości: 230mm, 280mm i 175mm i w tej chwili nie wiem, która byłaby prawidłowa i którą zastosować w motocyklu. Na pewno oś o wymiarze 175mm nie pasuje w moim motocyklu, gdyż posiadam taką i jest zbyt krótka. Pytanie zadaje ponieważ motocykl kupiłem w częściach, a w przednim kole ośki nie było, więc nie wiem, jaka powinna być jej długość i stąd mój temat na forum. Kolejne pytanie, a właściwie prośba do użytkowników o wymiary tulejki centrującej koła przedniego, a dokładniej jej długość. Po prostu chce porównać ze swoją, czy poprzedni właściciel czegoś nie kombinował, ponieważ w tej chwili ośka wystaje z koła kilka cm za dużo, niż powinna, ewentualnie może gdzieś popełniłem błąd podczas składania koła. Proszę o możliwie wyczerpującą odpowiedź. Z góry dziękuje!

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość