bayu

Texas Ranger
Posty: 1444
Rejestracja: 2014-06-30, 12:40
GG: 0
Moje maszyny: szukam WSK Lelek
Lokalizacja: Chrzęsne
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Texas Ranger » 2020-04-27, 20:36

Widać, że lubisz łapać ludzi za słówka. Nie miałem robionego przez Ciebie wału, więc odnośnie Twojej roboty się nie wypowiadam.
Zastanawia mnie tylko, jako obserwatora tej sytuacji, dlaczego jakoś nikt nie narzeka na wały robione przez Mućka albo DorMar???

bayu

Re: bayu

Post autor: bayu » 2020-04-28, 01:46

Texas Ranger pisze:
2020-04-27, 20:36
Widać, że lubisz łapać ludzi za słówka.
Cześć Texas :). To juz musisz sam wydedukować. Z tego co pisane wyżej.....wyżej.... Lub opini na samym początku.

Kwestia techniczna dotyczy nieszczęsnych wypełniaczy.
Które zostały dopracowane.... a geneza opisana wyżej.

Więc proszę po kolei.

Skoro kolega Gondek wszedł w temat tak jak wszedł......
Nie wiem jak Ty ale ja chciałbym wiedzieć, bo nie kojaże.

To też najzwyczajniej pytam?? Ew proszę o kontakt.
-kiedy to było,
-co się stało o co chodzi???
-co w związku z tym że puściło i co to znaczy?? Co kolega ma na mysli ??

Pozwólmy odpowiedzieć koledze Gondkowi na proste pytania.

Aby rozwiązać problem, bo chyba o to chodzi??

Gondek
Posty: 158
Rejestracja: 2013-03-18, 17:44
GG: 0
Moje maszyny: jawa
shl
gnom
perak
sport 2(sprzedany )

Velorex 560
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Gondek » 2020-04-29, 19:24

Bayu prosze mi nie wysyłać głupich wiadomości na PW. Awarią było ze poodklejało się to gówno zwane wypełniaczami. Kontaktu i odzewu było brak. Silnik juz dawno ogarniety, sprawy reklamacji wkońcu odpuściłem sobie bo moto było potrzebne na wyprawe którą planowaliśmy z ziomkami cały rok i troche dzięki "wypełniaczom" czas naglił.Zresztą i tak byś ciął głupa ze to wina cokolwiek innego, tzw choroby współistniejacę np nieorginalny kranik baku. To napisane tak w skrócie. Nie rozpisuj się,nie zadawaj mnóstwa pytań, widze ze jesteś typem "wielkiego mówcy".. I nie pisz bezczelnie na PW.

bayu

Re: bayu

Post autor: bayu » 2020-04-30, 00:19

Kolego Gondek.
Zamiast się czepiać sam nie wiesz czego, i tego co by było gdyby.
Proszę do rzeczy. I na temat.
Tylko grzecznie pytam. j/w

-Kiedy to było? Kiedy dzwoniłeś?
-Dlaczego nie pisałeś nic kiedy nie mogłem odebrać telefonu gdy dzwoniłeś? Lub nie zadzwoniłeś później.?
-Czy mam rozumieć że wypadły Ci te zatyczki otworów? i co w związku z tym??

auriol77
Posty: 640
Rejestracja: 2012-04-17, 19:45
GG: 0
Moje maszyny: swidnik
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: auriol77 » 2020-05-15, 13:33

Ostatnio korzystalem z usług Sebastiana. Ogarniał mi sztycę pod łożyska stożkowe i wstawiał tuleje do zawieszenia.Nie każdy ma narzędzia do tego, a pytałem kilka osob, ktore wstawiaja np. uszczelniacz typu simering i lozysko igielkowe w dekiel sprzęgła.

Z usługi jestem zadowolony. Wykonane solidnie i zgodnie z ustaleniami.

Awatar użytkownika
Oktan175
Posty: 399
Rejestracja: 2012-11-23, 18:14
GG: 0
Moje maszyny: WSK B3 , M21 W2
Lokalizacja: Lubelskie
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Oktan175 » 2020-07-12, 14:33

Po raz kolejny polecam Sebastiana. Jestem bardzo zadowolony z regeneracji 7-dmiu sztuk walow .
Profesjonalna robota . Szybka realizacja . Blyskawiczny kontakt na najwyzszym poziomie. Oraz atrakcyjna cena. Regeneracje jednego walu dostalem gratis . W sumie ogarna mi ponad 20 walow i z zadnym nie bylo problemow.

Toxxic
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-05, 11:22
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125 m06b3 78r.
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Toxxic » 2020-07-26, 22:21

Ja również polecam kolegę Sebastiana, robił mi wał, szlif i głowice do trójki, profesjonalna robota. Polecam

Awatar użytkownika
Lajcik
Posty: 4
Rejestracja: 2019-03-24, 11:15
GG: 0
Moje maszyny: wsk M06B3 125 z 1984r.
Lokalizacja: Stara Huta
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Lajcik » 2020-08-16, 20:26

Polecam pracę Pana Sebastiana!!! Oddałem mu wał do regeneracji i jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy! i umiejętności! Doskonały kontakt, fachowa robota i cena ok! Żałuje tylko jednego, że nie oddałem mu całego silnika do regeneracji!!!! Polecam!

majsin1
Posty: 3
Rejestracja: 2016-04-29, 08:03
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175
Lokalizacja: Przysucha
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: majsin1 » 2020-11-22, 00:56

Witam, ja niestety zdecydowanie nie polecam współpracy z Sebastianem. Z góry przepraszam, post będzie długi ale nazbierało się trochę informacji. Sebastian regenerował dla mnie łącznie 3 wały, opiszę tu najgorszy przypadek wału do mz etz 251. Po dogadaniu wysłałem mu wał, obawiałem się regeneracji bo wał który kupiłem miał obrócony stożek na czopie na którym osadzone jest sprzęgło ( znawcy będą wiedzieli o co chodzi, częsta awaria w tych silnikach). Przed wysyłką Sebastian dostał zdj wału, stwierdził, że stożek jest w ***zajeb*** stanie, mam demontować tarczę sprzęgła i wysłać mu razem z wałem, on to wszystko mierzy i dotrze stożki. wszystko o czym piszę mogę potwierdzić screenami w korespondencji jaką prowadziliśmy. Uprzedzałem, że jeśli sprzęgło siądzie za bardzo na stożku przy wysprzęglaniu jego elementy mogą uderzać w koło zębate, mogą być również problemy z wysprzęglaniem - uspokajał, że on to wszystko mierzy, po dotarciu stożka przesunięcie będzie o kilka SETEK, jak się później okazało przesunięcie było około 1,5 mm więc pomylił mocno. Z finansami też były problemy, uzgodniliśmy kwotę za regenerację 100 zł - po robocie mówi 150 zł bo było więcej czyszczenia itd, moim zdaniem jak dostał wał na stół i widzi, że będzie więcej roboty i kosztów to warto zadzwonić i coś powiedzieć a nie na koniec. Finalnie oddał z tego 40 zł ale było sporo zgrzytów, kolejna sprawa wysyłka - wysłałem wał, dzwoni żeby przelać za korbę ( tu nie mało zapłaciłem ale na tyle się zgodziłem więc bez problemu przelewam i spoko ma być ori ddr, dopiero później się zorientowałem ze w główce korbowodu nie daje ori łożyska tylko jakiś zamiennik, można u niego dokupić inne). Nie piliłem z robotą, w pewną środę dzwoni do mnie, że wał zrobiony - przelej kasę i jutro wysyła, ktoś miał mi pomóc w składaniu skrzyni więc się dalej umawiam. Kasę przelałem chwilę później, trochę więcej na kuriera niż ja płaciłem żeby nie brakło, zaproponowałem nawet że ja ogarnę kuriera pod jego dom ale stwierdził, że to załatwi - finalnie dostałem wał z tygodniowym opóźnieniem, nie będę opisywał jego tłumaczeń dla mnie są one śmieszne. Przez opóźnienie nie było chwilowo opcji składania skrzyni z pomocą kolegi dlatego rozpakowałem wał kilka dni później i tu zaczęły się dopiero problemy, zakładam tarczę sprzęgła a tam stożek zjechany strasznie, między stopniem wału na czopie a tarcza sprzęgła mają się zmieścić dwie podkładki po robocie Sebastiana nie mieści się nawet jedna. Dzwonie do niego i słyszę, że przecież zrobił wszystko ok, do pomiaru wkładał JAKĄŚ blaszkę 3mm i jeszcze był luz - taki fachowiec a nawet szczelinomierza nie wykorzystał, później stwierdził, że może to była blaszka 2 mm i się pomylił - dramat !!. Następnego dnia zakładam inną tarczę sprzęgła i jest lepiej, okazało się że mniej przetarł stożek na wale a bardziej sprzęgło. Dzwonie do niego, tłumaczę i proponuje, żę odkupi mi nową tarczę sprzęgła a ja mu tą przetartą oddam, finalnie sam kupiłem nową tarczę, przetartą mu odesłałem, rozmowy o zwrocie kasy były jakoś w maju 2020 do dziś nie odzyskałem całości, zapłaciłem za nową około 95 zł, kilka razy się upominałem to mnie zbywa żebym poskładał, pojeździł... Jakiś czas temu przelał 50 zł, na pytanie dlaczego tyle i kiedy reszta nie dostałem odpowiedzi. Finalnie po złożeniu silnika tylko ze sprzęgłem są delikatne problemy bo jednak na nowym stożku sprzęgłowym wszystko jest przesunięte za bardzo w stronę karteru. Podczas wszystkich rozmów nigdy nie przyznał się do jakiegokolwiek błędu z jego strony choć jest kilka ewidentnie, nie wszystkie wątki tu opisałem. Współpraca z nim jest dla ludzi o mocnych nerwach, zawsze czepi się mało istotnych wątków a problematyczne sprawy omija. W naszych rozmowach odnosiłem się zawsze do tego co pisał i oferował, odpowiadał później że nie pamięta co pisał a ja się czepiam, jak ktoś pisze o przesunięciu w setkach a jest ponad mm to jak mam się nie czepiać. Zarzucał mi, że mu nie wysłałem podkładek o których wspominałem wyżej choć o nie nie prosił. Obecnie wystawia wały na olx od etz 251, dziwne, że taki ekspert nie dysponuje żadną podkładką lub nie może sprawdzić jej grubości w necie. Umawialiśmy się na współprace po znajomości ale jak dla mnie to porażka.

Gondek
Posty: 158
Rejestracja: 2013-03-18, 17:44
GG: 0
Moje maszyny: jawa
shl
gnom
perak
sport 2(sprzedany )

Velorex 560
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Gondek » 2021-01-15, 14:05

Bayu prosze mi nadal nie wysyłać natarczywych i obrazliwych prywatnych wiadomości!! Są jakieś granice!! Do tamtej sprawy z wałem i wypełniaczami które to wszystko nie wytrzymało 800 km nie mam zamiaru wracać. Był brak odzewu wiec ktos inny to poprawił. I chodzi to dziś. Jeśli swój biznes traktujesz poważnie powinieneś się ustosunkować do wyżej wymienionej wypowiedzi panie Bayu.

Awatar użytkownika
wkzarci
Moderator
Posty: 581
Rejestracja: 2012-12-22, 13:29
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175 itp, itd.
Lokalizacja: PL
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: wkzarci » 2021-01-18, 20:16

Gondek pisze:
2021-01-15, 14:05
Bayu prosze mi nadal nie wysyłać natarczywych i obrazliwych prywatnych wiadomości!! Są jakieś granice!! Do tamtej sprawy z wałem i wypełniaczami które to wszystko nie wytrzymało 800 km nie mam zamiaru wracać. Był brak odzewu wiec ktos inny to poprawił. I chodzi to dziś. Jeśli swój biznes traktujesz poważnie powinieneś się ustosunkować do wyżej wymienionej wypowiedzi panie Bayu.


Za takie natarczywe wiadomości jest artykuł 190a kk.

Gondek
Posty: 158
Rejestracja: 2013-03-18, 17:44
GG: 0
Moje maszyny: jawa
shl
gnom
perak
sport 2(sprzedany )

Velorex 560
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: Gondek » 2021-01-20, 20:40

Nie no luz. Z nikim nie zamierzam wojować. Pozdro

grisha_t
Posty: 77
Rejestracja: 2008-05-06, 15:18
Moje maszyny: M21W2 72r, M21W2 73r
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: grisha_t » 2021-02-17, 19:29

Pan Sebastian zregenerował mi wał do WSK 175 na korbowodzie od Yamahy . Sam zajął się znalezieniem czegoś co nadawałoby się do regeneracji. Wykonał mi również wzmocniony zamiennik łożyska wałka zdawczego wg własnego pomysłu/patentu. Silnik dopiero składam, więc nie wiem jak to będzie jeździć, ale zapowiada się bardzo dobrze. Polecam.

bayu

grisha_t

Post autor: bayu » 2021-04-03, 02:46

Kolega Grisha_t, to rzetelny konkretny użytkownik.
Potwierdzam, regeneracje wykonałem zgodnie z ustaleniami, i założeniami potrzeb użytkownika, organizując wał zdatny do naprawy.
Gorąco polecam użytkownika.

atari002
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-12, 17:03
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 175 kobuz 1981
Wsk 175 1975
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: atari002 » 2022-01-18, 16:33

Witam oddałem bodajże 20 listopada wał od pannoni do centrowania i wymiany korby, mam blisko jakieś 10 km do pana Sebastiana, do dzisiaj go nie dostałem,po wielu próbach kontaktu dostaje smsy o problemach z telefonem itd.pomyslalem ok, powiedział że się odezwie, po 2 tygodniach znowu dzwonie i nic, 2 tygodnie temu napisał że już gotowy i da nazajutrz znać żeby odebrac wał,nie odbiera telefonu i nie odpowiada na wiadomości, mam nadzieję że to odczyta i sie odezwie. Póki co 350zl w plecy.

atari002
Posty: 5
Rejestracja: 2021-01-12, 17:03
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 175 kobuz 1981
Wsk 175 1975
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: atari002 » 2022-01-29, 08:06

atari002 pisze:
2022-01-18, 16:33
Witam oddałem bodajże 20 listopada wał od pannoni do centrowania i wymiany korby, mam blisko jakieś 10 km do pana Sebastiana, do dzisiaj go nie dostałem,po wielu próbach kontaktu dostaje smsy o problemach z telefonem itd.pomyslalem ok, powiedział że się odezwie, po 2 tygodniach znowu dzwonie i nic, 2 tygodnie temu napisał że już gotowy i da nazajutrz znać żeby odebrac wał,nie odbiera telefonu i nie odpowiada na wiadomości, mam nadzieję że to odczyta i sie odezwie.
Wał odebrany.
Ostatnio zmieniony 2022-02-02, 18:59 przez atari002, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jjaworskyy
Posty: 2044
Rejestracja: 2011-09-25, 20:51
GG: 0
Moje maszyny: M06B3
KoBuz
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: jjaworskyy » 2022-01-29, 11:32

atari002 pisze:
2022-01-29, 08:06
atari002 pisze:
2022-01-18, 16:33
Witam oddałem bodajże 20 listopada wał od pannoni do centrowania i wymiany korby, mam blisko jakieś 10 km do pana Sebastiana, do dzisiaj go nie dostałem,po wielu próbach kontaktu dostaje smsy o problemach z telefonem itd.pomyslalem ok, powiedział że się odezwie, po 2 tygodniach znowu dzwonie i nic, 2 tygodnie temu napisał że już gotowy i da nazajutrz znać żeby odebrac wał,nie odbiera telefonu i nie odpowiada na wiadomości, mam nadzieję że to odczyta i sie odezwie.
Ostatnio był aktywny na forum sierpień zeszłego roku...

bayu

Re: bayu

Post autor: bayu » 2022-12-14, 15:39

majsin1 pisze:
2020-11-22, 00:56
Witam, ja niestety zdecydowanie nie polecam współpracy z Sebastianem. Z góry przepraszam, post będzie długi ale nazbierało się trochę informacji. Sebastian regenerował dla mnie łącznie 3 wały, opiszę tu najgorszy przypadek wału do mz etz 251. Po dogadaniu wysłałem mu wał, obawiałem się regeneracji bo wał który kupiłem miał obrócony stożek na czopie na którym osadzone jest sprzęgło ( znawcy będą wiedzieli o co chodzi, częsta awaria w tych silnikach). Przed wysyłką Sebastian dostał zdj wału, stwierdził, że stożek jest w ******zajeb****** stanie, mam demontować tarczę sprzęgła i wysłać mu razem z wałem, on to wszystko mierzy i dotrze stożki. wszystko o czym piszę mogę potwierdzić screenami w korespondencji jaką prowadziliśmy. Uprzedzałem, że jeśli sprzęgło siądzie za bardzo na stożku przy wysprzęglaniu jego elementy mogą uderzać w koło zębate, mogą być również problemy z wysprzęglaniem - uspokajał, że on to wszystko mierzy, po dotarciu stożka przesunięcie będzie o kilka SETEK, jak się później okazało przesunięcie było około 1,5 mm więc pomylił mocno. Z finansami też były problemy, uzgodniliśmy kwotę za regenerację 100 zł - po robocie mówi 150 zł bo było więcej czyszczenia itd, moim zdaniem jak dostał wał na stół i widzi, że będzie więcej roboty i kosztów to warto zadzwonić i coś powiedzieć a nie na koniec. Finalnie oddał z tego 40 zł ale było sporo zgrzytów, kolejna sprawa wysyłka - wysłałem wał, dzwoni żeby przelać za korbę ( tu nie mało zapłaciłem ale na tyle się zgodziłem więc bez problemu przelewam i spoko ma być ori ddr, dopiero później się zorientowałem ze w główce korbowodu nie daje ori łożyska tylko jakiś zamiennik, można u niego dokupić inne). Nie piliłem z robotą, w pewną środę dzwoni do mnie, że wał zrobiony - przelej kasę i jutro wysyła, ktoś miał mi pomóc w składaniu skrzyni więc się dalej umawiam. Kasę przelałem chwilę później, trochę więcej na kuriera niż ja płaciłem żeby nie brakło, zaproponowałem nawet że ja ogarnę kuriera pod jego dom ale stwierdził, że to załatwi - finalnie dostałem wał z tygodniowym opóźnieniem, nie będę opisywał jego tłumaczeń dla mnie są one śmieszne. Przez opóźnienie nie było chwilowo opcji składania skrzyni z pomocą kolegi dlatego rozpakowałem wał kilka dni później i tu zaczęły się dopiero problemy, zakładam tarczę sprzęgła a tam stożek zjechany strasznie, między stopniem wału na czopie a tarcza sprzęgła mają się zmieścić dwie podkładki po robocie Sebastiana nie mieści się nawet jedna. Dzwonie do niego i słyszę, że przecież zrobił wszystko ok, do pomiaru wkładał JAKĄŚ blaszkę 3mm i jeszcze był luz - taki fachowiec a nawet szczelinomierza nie wykorzystał, później stwierdził, że może to była blaszka 2 mm i się pomylił - dramat !!. Następnego dnia zakładam inną tarczę sprzęgła i jest lepiej, okazało się że mniej przetarł stożek na wale a bardziej sprzęgło. Dzwonie do niego, tłumaczę i proponuje, żę odkupi mi nową tarczę sprzęgła a ja mu tą przetartą oddam, finalnie sam kupiłem nową tarczę, przetartą mu odesłałem, rozmowy o zwrocie kasy były jakoś w maju 2020 do dziś nie odzyskałem całości, zapłaciłem za nową około 95 zł, kilka razy się upominałem to mnie zbywa żebym poskładał, pojeździł... Jakiś czas temu przelał 50 zł, na pytanie dlaczego tyle i kiedy reszta nie dostałem odpowiedzi. Finalnie po złożeniu silnika tylko ze sprzęgłem są delikatne problemy bo jednak na nowym stożku sprzęgłowym wszystko jest przesunięte za bardzo w stronę karteru. Podczas wszystkich rozmów nigdy nie przyznał się do jakiegokolwiek błędu z jego strony choć jest kilka ewidentnie, nie wszystkie wątki tu opisałem. Współpraca z nim jest dla ludzi o mocnych nerwach, zawsze czepi się mało istotnych wątków a problematyczne sprawy omija. W naszych rozmowach odnosiłem się zawsze do tego co pisał i oferował, odpowiadał później że nie pamięta co pisał a ja się czepiam, jak ktoś pisze o przesunięciu w setkach a jest ponad mm to jak mam się nie czepiać. Zarzucał mi, że mu nie wysłałem podkładek o których wspominałem wyżej choć o nie nie prosił. Obecnie wystawia wały na olx od etz 251, dziwne, że taki ekspert nie dysponuje żadną podkładką lub nie może sprawdzić jej grubości w necie. Umawialiśmy się na współprace po znajomości ale jak dla mnie to porażka.
Użytkownik Majsin czyli tajemniczy Marcin. Nie polecam współpracy z tym użytkownikiem. Straszny Histeryk.
Nakłamał i naciągnął, po czym Nawypisywał głupot, na bazie własnego widzi mu sie, urojeń, techniczna tragedia że aż nie chce sie odpisywać. Wydzwaniał po nocy, wszystko utrudniał, zażyczył sobie wykonania usłui według własnych wymysłów. Później zdziwiony ze nie pasuje i trzeba poprawiać. Zawsze wie lepiej ale wszystko myli. Wał miał być wyczyszczony a cena była podana orientacyjna po koleżeńsku to i tak było pół ceny. i taki z niego kolega ze nabił piany i oszukał Majstra. Koniec koców okazało sie ze zle podał wymiary a stożek w jego sprzegle był już używany i odgnieciony co zataił i po kolezeńsku domagał sie nowego stożka do jego sprzegła. Zamiast zwrócić swój. Degrengolada nie polecam omijać z daleka tego użytkownika. CzeGo sie nie dotknie to zepsuje. Później szuka winy w wykonawcach. Szkodliwy człowiek, zapomniał nawet o obostrzeniach COVID i domagał wysyłki w godzinach gdy kurierzy nie pracowali. Dziekuje nie polecam Majsina. Oszukał mnie na ponad 100zł plus koszta, czas. I straty moralne. A to co napisał podlega pod złośliwe wprowadzanie w błąd opini publicznej i mnie czyli z art 107K.w do 1500zł kary.

majsin1
Posty: 3
Rejestracja: 2016-04-29, 08:03
GG: 0
Moje maszyny: WSK 175
Lokalizacja: Przysucha
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: majsin1 » 2022-12-27, 14:31

Widzę, że Bayu przeczytał post i teraz mnie oczernia wypisując nieprawde. Powyżej opisałem sytuacje jaka miała miejsce i tyle.
jaka usługa według własnych wymysłów ? masz jakieś potwierdzenie na to bo piszesz kłamstawa, wysłałem wał z tarcza sprzęgła, korbowód do wymiany i stożki do dotarcia. Sebastian zadzwonił żeby przelać pieniądze bo wał zrobiony i następnego dnia chce wysłać, kasę przelałem od reki a wysyłki przez tydz nie było -i to się nazywa domaganie wysyłki w czasach Covidu ?
tarcze którą uszkodził docierając ( według niego jest dobra ) mu odesłalem, dogadalismy się że zapłaci za nową ( przelewał 100 zł w trzech ratach w ciągu 5 miesięcy). po ponad roku twierdzi, zę go niby oszukałem na 100 zł czego oczywiście nie zrobiłem, teraz nęka mnie prywatnymi wiadomościami domagając sie 350 zł zwrotu plus dodatkowe 100 zł za konsultacje :) wszystko o czym pisze mogę potwierdzić. Radzę unikać współpracy z tym człowiekiem.

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1292
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: bayu

Post autor: czankete » 2023-02-04, 10:24

...Sebastian, kolejny raz z uporem maniaka, cyklicznie zamieszczasz w tym samym miejscu post, który pomijając już pisownię, błędy ortograficzne i składnię z uwagi na obsceniczny wręcz nienawistny charakter w stosunku do innego użytkownika po prostu nie powinien się tu znaleźć :] ...

...temat dotyczy "opinii o sprzedających na forum". Parę ładnych lat temu i o Tobie założono taki temat z uwagi na to, że oferujesz na forum i sprzedajesz swoje usługi. Jeżeli zamieszczane opinie są dla Ciebie przychylne traktujesz je z aprobatą, natomiast jeżeli nie wtedy zaczyna się jazda. Zadaj sobie pytanie dlaczego ludzie tak oceniają Twoje usługi, relacje z Tobą i jak najczęściej kończy się polubowne załatwienie problemu? Zauważ też, że tylko dla Ciebie każdy niezadowolony klient to potencjalny oszust, kłamca, frustrat itp. Inni w ten sposób nie wyrażają się publicznie o Tobie. To nie miejsce na tego typu potyczki. Jeżeli uważasz, że ktoś poprzez swoją opinię oczernia Cię i narusza Twoje dobre imię to załatw to po prostu poza forum...

...nie skorzystałem do tej pory z możliwości oceny jakości Twoich usług. Może dlatego, że ostatecznie nie wiem jaką Ci wystawić opinię. Sam jednak wiesz jak wyglądała nasz współpraca na początku, a jaki był finał i dlaczego zrezygnowałem. Wiem jedno, korzystam od jakiegoś już czasu z podobnych usług np. u Mućka i wszystko gra jak w zegarku, nawet jeżeli pojawiają się takie czy inne trudności...

...najlepszym zatem rozwiązaniem, jeżeli dalej chcesz sprzedawać usługi i zyskać klientów jest poprawienie ich jakości ale też zmiana relacji z klientem czego Ci osobiście życzę ;-) ...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości