Wywalanie paliwa z gaźnika w stronę filtra. / wsk 175 /

Gaźnik, filtr powietrza, kolanko wydechowe, tłumik
Zablokowany
arion
Posty: 2
Rejestracja: 2008-07-17, 15:16
GG: 0
Moje maszyny: mz 150
wsk 175
S. E51
Kontaktowanie:

Wywalanie paliwa z gaźnika w stronę filtra. / wsk 175 /

Post autor: arion » 2008-07-26, 11:43

Witam. Mój problem polega na tym, że po wykręceniu świecy i kopnięciu w kopnik paliwo zaczyna wybijać w filter, głownie przez tą mniejsza dziurkę, widać ja na zdj http://pl.tinypic.com/view.php?pic=fp8kyh&s=4" target="_blank
Czy może to być spowodowane? za duża ilością benzyny w komorze pływakowej ?? ??
Również mam problem z odpaleniem motoru, nieraz zapali na kopa i można się raz przejechać a później dalej zamiera i tylko lekkie odburki wydaje podczas kopania. Nie wiem od czego to zależy.
Może ktoś ma jakieś sugestie ?? ??

kamil_Ziomek
Posty: 140
Rejestracja: 2008-07-21, 19:48
Lokalizacja: Żyraków
Kontaktowanie:

Re: Wywalanie paliwa z gaźnika w stronę filtra. / wsk 175 /

Post autor: kamil_Ziomek » 2008-07-28, 15:15

Ja mam dwie. Albo masz diurawy lub źle ustwaiony pływak lub zaworek igłowy Ci nie trzyma ale raczej pływak. Wyciągnij go, poruszaj nim i słuchaj czy benzyna nie chlapie. Jak chlapie to staraj się jej ze środka pozbyć znaleź dziurke i zalitować.
Dzięki za opere z automatycznym słownikiem :)

arion
Posty: 2
Rejestracja: 2008-07-17, 15:16
GG: 0
Moje maszyny: mz 150
wsk 175
S. E51
Kontaktowanie:

Re: Wywalanie paliwa z gaźnika w stronę filtra. / wsk 175 /

Post autor: arion » 2008-08-02, 11:33

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA !!!
\ problem chyba rozwiązałem dając oryginalną uszczelkę do gaźnika na dole pod tą duża śrubę, bo przedtem miałem z gumy i prawdopodobnie blokowała ona dopływ paliwa i dlatego wypluwało mi je z tyłu / Ale nie jestem w 100% pewny czy to to na pewno.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość