jak zamontowac oś wsk m06

Odpowiedz
adamroz
Posty: 12
Rejestracja: 2014-10-05, 13:59
GG: 0
Moje maszyny: wsk m06
Lokalizacja: krobia
Kontaktowanie:

jak zamontowac oś wsk m06

Post autor: adamroz » 2014-12-31, 11:05

witam od jakiegoś czasu szukam w internecie informacji odnośnie łożysk w przednim kole a mianowicie kupiłem w internecie używana przednią os z łożyskiem dorobiłem nową os kupiłem nowe łożyska ale gdy zabrałem się do montażu okazało się ze w piaście koła otwór jest większy niż łożysko i z tu moje pytanie czy w piastę koła wchodzą jeszcze jakieś tulejki które zmniejsza ten otwór czy co jeśli ktoś ma taką WSK m06 to był bym wdzięczny jakby sprawdził i porobił fotki jak to wszystko jest zmontowane. mam tez problem z tylna osia kolega z forum wysłał mi wymiary osi w tym modelu jest os 2 częściową i gdy przypasowałem wszystko zastanawiam się czy ta krótsza os która trzyma zębatkę wraz z rozpierakiem hamulca i tarcza kotwiąca po dokręceniu powinna się zapierać o łożysko czy o ten bęben który się kotwi w kole. jeśli ktoś składał tylna os to proszę o pomoc. a jak by dało rade zrobić zdjęcia był bym bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika
janek2
Posty: 42
Rejestracja: 2014-02-22, 02:09
GG: 0
Moje maszyny: WSK125x2
WSK175x2
SHLM11
MZTS250
Transalp 600
FIAT125p
Lokalizacja: Żyrardów, Mazowieckie
Kontaktowanie:

Re: jak zamontowac oś wsk m06

Post autor: janek2 » 2015-01-01, 21:54

[]OO==o==OO[]

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości