WSK wersja prospektowa

Awatar użytkownika
czankete
Posty: 1301
Rejestracja: 2013-09-26, 10:08
GG: 0
Moje maszyny: WSK, WFM, SHL i inne
Lokalizacja: Köpingebro - Sweden
Kontaktowanie:

Re: WSK wersja prospektowa

Post autor: czankete » 2014-11-04, 22:06

itkas spokojnie, nie unoś się bo nie ma o co, Twój motocykl, Twoje pieniądze, Twoja sprawa i nikt nie żąda byś się tłumaczył. Poza tym wiadomo - każdy chwali swoje ;-) .

Jednak skoro zdecydowałeś się założyć nowy wątek i przedstawić swój nabytek to chyba też liczyłeś się z tym, że odniesiemy się do tego co zobaczymy na zdjęciach i do tego co napiszesz o swoim sprzęcie. Odpowiedzi kolegów są po prostu szczere. Nie dziw się, że skoro piszesz o oryginalności swojego sprzętu a co nie jest zgodne z prawdą to spotyka się to ze słowami krytyki a nie zachwytu.
Sprzęt, który nam zaprezentowałeś niewiele ma wspólnego z oryginalną jak to nazwałeś "prospektową" wsk-ą. Poza tym piszesz o braku dostępności oryginalnych części co nie jest prawdą. Hurtowni co prawda nie ma ale są jeszcze sklepy i sklepiki, które oprócz współczesnych produktów oferują oryginalne części - poza tym istnieje rynek wtórny, fora. Tak jak napisałem Ci wyżej jedynym problemem są rosnące ceny. Są one coraz wyższe ale wybacz nie tak kosmicznie wysokie jak te za które zakupiłeś swój przerywacz, cewkę, kondensator i co tam jeszcze. Dla przykładu powiem Ci, że nowy oryginalny kompletny iskrownik to wydatek rzędu 180 max 250zł. Nie dziw się więc, że to co napisałeś wywołało falę śmiechu i zdziwienie. Na marcinesie - montaż cdi w wsk to nie tylko definitywny koniec problemów z układem zapłonowym ale i lepsze światła a nie droga na skróty czy łatwiznę jak tam to ująłeś.

Podsumowując powiem Ci tak. Osobiście odnoszę wrażenie, że zanim zebrałeś jakiekolwiek rzetelne i wiarygodne opinie o wsk, którą masz to stałeś się jej właścicielem nie znając ani jej wartości, nie mając pojęcia o stopniu jej oryginalności, wiedzy o dostępności nowych oryginalnych części na rynku oraz źródeł i cen za jakie są oferowane.
Moim zdaniem miałeś pecha, że ktoś kto sprzedawał Ci tę wsk i części korzystając z Twojej niewiedzy naciągnął Cię ;-) .

itkas
Posty: 15
Rejestracja: 2014-10-28, 20:40
GG: 0
Moje maszyny: Wsk 125
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontaktowanie:

Re: WSK wersja prospektowa

Post autor: itkas » 2014-11-04, 22:16

Wszystko rozumiem tylko powiem tak cena za jaką kopiłem ją była na tyle niska że mogłem pozwolić sobie na ograniczenie czasu szukania tanich cześci a wydanie więcej kasy na dobry zapłon. Co do zewnętrznej oryginalności to wezmę podpowiedzi pod uwagę i popracuje nad tym przez zimę a na wiosnę zaktualizuje zdjęcie

Awatar użytkownika
BikerDS
Sponsor
Posty: 743
Rejestracja: 2013-07-17, 07:44
GG: 4533379
Moje maszyny: WSK M06B3 1977
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: WSK wersja prospektowa

Post autor: BikerDS » 2014-11-04, 22:29

Życzymy zatem powodzenia i zachęcamy do relacjonowania. Korzystaj również z tej właśnie szczerości kiedy nie jesteś o czymś przekonany lub masz wątpliwości. Nie raz możemy Cię uratować i to wszystko w dobrej wierze :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości