Mój Komar 2350 1976

Odpowiedz
Awatar użytkownika
oskarmokwa
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-31, 13:55
GG: 0
Moje maszyny: Simson SR 50
WSK M21W2
Komar 2350
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Mój Komar 2350 1976

Post autor: oskarmokwa » 2013-10-31, 22:27

Witam wszystkich , chciałbym przedstawić mojego Komara 2350 z 1976 roku. Jak widać na motorower został odrestaurowany . Gdy go kupiłem (a raczej dostałem na mikołaja) już prawie 2 lata temu bardzo się ucieszyłem . Od razu wziąłem się za odpalanie i przy odpalaniu było moje pierwsze zdziwienie po mimo że Komar stał nieodpalany przez rok (tak mówił poprzedni właściciel) odpalił od pierwszego kopa !. Po czym przejechałem może 50 metrów zgasiłem i schowałem do warsztatu w celu rozkręcenia. Na następny dzień wszystko rozkręcilem do ostatniej śrubki (prócz silnika który pomimo tego że nigdy nie był remontowany jest w perfekcyjnym stanie, przebieg niecałe 2400km nie pamiętam dokładnie) Wszystkie blachy zostały pomalowane proszkowo, to co trzeba było pochromować pochromowałem i tak składałem przez całą zimę. Nie śpieszyłem się do czasu gdy dowiedziałem się że w mojej szkole organizowana była wystawa swoich zainteresowań czy jakoś tak Wink i powiedziałem że jeśli zdążę złożyć wszystko to przyjadę i zaprezentuje moje hobby i udało się ! każdy był zaciekawiony, dużo osób robiło zdjęcia i tak dalej... ''Ale'' oczywiście jedno jest, motorower nie posiada dokumentów , ale staram się o ramę z dokumentami (może ktoś ma z podkarpackiego ?, jak macie to pisać), może jeszcze dodam że koszt odrestaurowania to jakieś 1200 zł (licząc chromy, malowanie proszkowe, polerowanie i takie tam). Jak chcecie to zobaczcie moją WSK którą przedstawiłem wczoraj , Pozdro
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jest Bóg, czy Go nie ma ?
Nie ma Boga, jest Motór !

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości